-uzupełnienie (zmiana wzorka) 35 zł.

PostWys³any: Pon 11:44, 24 Mar 2014

A co do kolczyka, to ja nie mam 100% pewności, że on jest zwykły... [link widoczny dla zalogowanych] Nasila sie to po wykonanej pracy ale czasem bez powodu.
Wiecie, mam niedługo urodziny i nie mam pojecia w co sie ubrać.
tutaj na wyspie mokrawo i chlodnawo,a bylo juz tak cieplo.ale to i prawda,ze cos ta wiosna byla zbyt wczesnie i za goroca.dlatego pogoda sie zbiesila i pokazuje pazurki.ja siedze nieco przymulona przed komputerem i zastanawiam sie,jaki bedzie kwiecien w polsce,bo wybieram sie do kraju na pare dni.mam nadzieje zalapac sie na fiolki i poczuc nieco tej cudownej,aromatycznej wiosny made in poland.

Kurna jego twarz! [link widoczny dla zalogowanych] W cieple rozszerzą się też pory skóry, co ułatwi potowi wydostanie się na zewnątrz.

Mnie też bolał kiedyś jak siadałam wstawałam...i wogóle prawie ciągle i okazało się ze mam torbiel 5cm ale brałam hormony i znikł ... hej angel witam !szukam informacji na temat kursów fryzjerskich w lublinie. Nie oszukujmy sie, te gwiazdy sa generalnie ladniejsze od nas zwyklych ludzikow. za slubny bierze 120 za probny 60 [link widoczny dla zalogowanych]
i cwiczenia sa ok bo dodaja energii, choc niezbyt intensywne. To samo, czyli róznia sie producentem. Dobra dziewczynki, ide troszke ogarnac mieszkanie, pozniej tutaj zajrze ul. Mam teraz troche zwolnienia, to może razem z lekami coś uda się zrzucić...hihihi na kolana To tak troche off-topic. Suoer strzyżenie!
W takim razie gratulacje!
Ale zapytać nie zaszkodzi.
Siemka.