chce kotka

PostWysłany: Pon 12:24, 24 Mar 2014

Zapisał mi Doxycyclinum 100 mg, Metronidazol 250 mg, Provera 10 mg na wywolanie miesiaczki oraz Distreptaza 15000 j.m + 1250 j.m. [link widoczny dla zalogowanych] W tym czasie torbiel była już dużo większa!
seminka13
w lipcu,,oszalas??????

Nadmiar tego tluszczu nie tylko uwypukla się zewnętrznie, ale i uciska narządy, znacznie zaburzając ich prace i zniekształcając sylwetkę. [link widoczny dla zalogowanych] Mój progesteron wynosi 214 jednostek i strasznie się boję że po pierwsze zajście w ciążę będzie niemożliwe lub graniczyło z cudem a po drugie że jakiś raczek u mnie zagości...

cukrowy = cztery łyżki cukru kryształu + pół filiżanki miodu; Gdyby chodzilo tylko o kalorie to nie byloby ludzi grubych ja znam mase osob ktore latami sa na praktycznie glodowych dietach i nie chudna. ten kasztan wyszedl mi miedziany i nalozylam farbe natural&easy. W życiu jest wiele przystanków, które pozwalają nam się zastanowić, obrać kierunek, wdech i do przodu...By w wieku (jeśli do się dożyje) 65lat, kiedy siły nie te, można chociaż powiedzieć \JA to miałem życie\ Informacje mam z pierwszej reki bo tez zostawilam swoj adres e-mail i nie dostalam zadnej odpowiedzi.Jak to wyjasnisz?Bo mi sie wydaje ze to jakas lipa a nie agencja.Po co komus nadzieje robic? [link widoczny dla zalogowanych]
Izabell Jak czytam te wypowiedzi, to żal mi Was... nie zartuje Wlasnie skonczylam pierwszy kubeczek , posmakowala mi bardzo , nie moge sie doczekac jutra kiedy wypije nastepna I ognisko. Ja takze mialam wysypke na prawym boku w okolicy watroby ,pisalam o tym Pomimo przygotowania i lewatyw , tak to jest ,ze u kazdej osoby moga inne towarzyszyc objawy na glodowce ,a organizm wyrzuca zanieczyszczenia roznymi sposobami i czesto przez skore.Moje krosty byly duze i czerwone,takie bable,ale bedzie tak ,ze dokad nie usunie tego i nie wywali to bedziesz miala to za kazdym razem ,az sie oczysci ta strefa. Jeśli moge nie polecać jakiegoś fryzjera to nie byłam zadowolona z usług fryzjerki w Silesi.
A wykonawcą jest na pewno zespół - George Baker Selection.
Haneczkooooo!