Witam was wszystkich,przypadkowo znalazlam sie na waszej str

PostWysłany: Pon 11:05, 24 Mar 2014

Nigdy nie byłam nawet u kosmetyczki. [link widoczny dla zalogowanych] te pierwsze widzialam w sklepie ale mi sie wydaje ze takie ciut odpustowe a te drugie na necie i wydaje mi sie ze fajne
Turkowie caly dzien siedza pod sklepem, piernicza o niewiadomo czym, oczy lataja im wokol glowy, a kobiety?
A poród...z doświadczenia wiem że wart jest takich pieniędzy.
A już na pewno nie wierzę w to, że zaszła w ciąże ze staruchem Wodeckim, żadna dziewczyna nie jest na tyle głupia, albo ślepa, żeby ruszyć w długą z Takim panem.
gowno gowniaste !!!

Zaciekle broniłam swojej zdobyczy. [link widoczny dla zalogowanych] Musztarda jest na liscie no no

ostatnio jakoś nie mam kiedy zajrzeć ;/ na portalach takich jak [link widoczny dla zalogowanych] A może ... Na drenaż wybierz się do specjalisty, bo źle przeprowadzony nie przyniesie pozytywnych skutków, a nawet może zaszkodzić! Bo gdyby zaczęła boleć w dziąśle to dopiero byłaby jazda po szpitalach. [link widoczny dla zalogowanych]
Ale coraz lepiej tańczy. np. A po samym porodzie jak wyszło łożysko to prowadząca połozna pyta studentki- \jakie są dwa sposoby porodu łożyska?\ a one ani be ani me- wiec ja do nich zmęczona na maksa (lekarz mnie szył właśnie) \sorry, to ja sie tu tak nameczyłam, pozwoliłam sie oglądać w żenujacej sytuacji a wy do diabła nie przygotowane?!!!!!) śliczny ten wózek i wygląda na wygodny i funkcjonalny Koleżanka była u E. Najgorsze wrażenie robi obsługa, opryskliwa i nieuprzejma.Albo mają za dużo klientów albo nie znają się na profesjonalnej obsłudze. Czesc Wam jestem Kaaska i pomyslałam ze skoro meizitang ma swoj topik to moze dobrym pomysłem bedzie załozenie o Lidzie ?????nie wiem czy wszystkim sie spodoba ale warto spróbowac .a was zapraszam do oceny .
Poszłam z grzybicą i pierwszy raz mnie nie zbadała, żeby mnie nie bolało, tylko dała mi leki wstępne żeby najpierw trochę zaleczyć.
KASIENKA...dziurka nie powinna ci zarosnać ale sluchaj musizs tego srtupka namoczyc w spirytusie ze by c odszedł sam!!
Ale góra i tak ma wszystkich na dole daleko i głęboko.
Na wadze widac jakies efekty?
i wcale nie czuje sie przez to infantylnie, kolor jak kazdy inny, a powiem, ze nawet ladny macie jakies problemy z uogolnianiem i stereotypami to tak jak ja bym powiedziala ze ci co chodza na czarno to metalowcy albo satanisci nawet
Dlatego teĹĽ argument cen w innych klinikach jakoĹ› do mnie nie przemawia.