Gim im Gen Józefa Wybickiego - witaj! Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości.
u mnie 3 dzien przyg

PostWysłany: Sob 20:13, 22 Mar 2014

Dołączył: 24 Sty 2014

Skąd: Finland

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] Jak to można oceniać rodzica po tym jakie dadzą imię?! a kosztują chyba ze 130 zł i są dostępne w Housie
ja zaczynam chyba panikować bo dziś 7 dzień z Lidą a od 4 tabsy waga stoi w miejscu i ani drgnie mysle że te 2kg przy pierwszych 3 tabletkach to odwodnienie organizmu a teraz zacznie sie spalanko tłuszczyku, aż sama nie wiem co mysleć
ale juĹź wszystko oki
Koszty przygotowania skargi powodowej nie są bardzo duże (kilkaset złotych), ale prowadzenie całego procesu to już znacznie wyższa kwota.

blagam niech mi ktos to przesle na maila!!!! [link widoczny dla zalogowanych] a ja szukam kolezanki z ktora na takie łowy mozna sie wybrac

I napewno się ucieszę Pomozcie dziewczyny!!! KARMELICKIEJ 64. Też miałam zapaćkaną wykładzinę, jeszcze wczoraj. Jestem po wizycie u lekarza od chorób odzwierzęcych. [link widoczny dla zalogowanych]
i że ten największy ustaje w momencie gdy kończe wydłużanie i potem jak tylko nosze aparat żeby usztywnić do końca kość to raczej nie boli ? czesc laski!!! a w Łodzi? Ja zakladam ze Atkins wiedzial co pisze. a przynajmniej mam nadzieje bo tez mam podobny problem Gdy bylyscie pierwszy raz na wizycie u doktora to prywatnie do gabinetu czy w szpitalu ? szpinak jest najlepszy na zaparcia,poradzila mi polozna.
salata, szpinak, kalarepka, brokuly, a wszystkie pyszniutkie
U mnie ostatnio marazm.
jak mnie golila to lezalam ta czescia ciala zwrocona w strone drzwi, a jakas salowa otwrala drzwi od zewnatrz , a po drugiej stronie byla kaplica szpitalna.
Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You.
daj spokĂłj...
połowa ładnie sie rozeszła, ale druga połowa została wypukła.

Wyświetl posty z ostatnich: