Po 2-10 minutach poczujemy parcie, zabieramy książkę lub

PostWys³any: Sob 19:32, 22 Mar 2014

wiem ze kublin i gabriel odpada ze wzgledu na cene ale jestem dalej w kropce czy wybrac elit z marka loreal, czy select :/ czy moze zdz w lublinie bo tu mieszkam własnie... [link widoczny dla zalogowanych] lis nie nosi obraczki, tylko sygnety i to na obu rekach, co dla mnie jest baznadzieja. Witam , mam nadzieje ze mi ktos doradzi i pomoże ...
Ja również mam kręcone wlosy.

TO ARTYKUL KTORY WCZORAJ WYNALAZLAM W NECIE. [link widoczny dla zalogowanych] Mam kręcone włosy za ramiona 9jak wyprostowane to są dłuższe), używam szmponu Naturia z Joanny, tego do suchych włosów, z tej samej firmy używam też wosku.

A CO DO TEJ KOSMETYCZKI BLONDYNKI TO ZGADZAM SIE W 100%, JEST BEZNADZIEJNA. Jeśli tak, to może napiszesz coś na ten temat? kinsit miło jest po wielu latach spędzonych w szpitalu patrzeć na tych wszystkich plastyków w telewizji - występujących jako wykwalifikowani specjaliści, jeśli w pamięci ma się przed oczami ich obraz, kiedy to obrywali od prof. co mam powieidzieć,5 dni temu miałam czarne włosy, których nie znosilam. [link widoczny dla zalogowanych]
dziękuje bardzo za informację mnie przypomina prosię..... hmm... danone- z naszej rozmowy idzie chyba wywnioskowac o czym mowimy ale ok - mowimy tu o firmie Zywiec produkująca browary czesc !!! Nasz eksperymentalny przepis kiedys wymyslilysmy z corka bo niemialysmy ani drzemu ani bialego sera w domu ale za to straszna ochote na nalesniki Tylko Pani troszkę przekłamała bo koło zamachowe ma 4,5 kg nie 8 kg.
Ale pojawilo sie swiatelko w tunelu, poniewaz znajomi tesciow maja mieszkanie do wynajecia, ale z tym musimy poczekac do konca miesiaca, bo akurat wtedy mu sie skonczy 3- miesieczna umowa.
Jeśli macie na nią przeciwciała tym lepiej pokonacie chorobe jeśli dojdzie do ponownego zakażenia.