Kraj piekny i ciekawy, slonce prawie kazdego dnia, kuchnia w

PostWysłany: Sob 20:54, 22 Mar 2014

Sama siÄ™ wybieram do Galasa w tym tygodniu i bardzo jestem ciekawa co ze mnie zrobi... [link widoczny dla zalogowanych] Co terasz????
hej, moje typy to:
PRO negative
ile seansĂłw (?) wystarczy ĹĽeby pozbyc sie wlosow na dobre?
Piosenka w refrenie:

nie wiem co mam robic ze współczyciem! [link widoczny dla zalogowanych] zielen

...Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie chemii typu meizitang to błędne koło i pewne jo-jo. ..i wcale nie jestes niedzisiejsza, bo to piekne zyc zasadami i wartosciami, ale zeby to docenic trzeba byc blisko Boga... Następnego dnia (wczoraj - tydzień po poprzednim) zrobiony test był już pozytywny. może powinnaś dostać luteinę na wywołanie okresu, nie jestem lekarzem ale tak często robią w takim przypadku. Cała ta sytuacja i branie tabletek trwa juz(a moze dopiero) 4 lata a zdarzyła narobic tyle szkód. [link widoczny dla zalogowanych]
bywalec 1 - dzięki za szybką odpowiedź, teraz czeka mnie kilkanaście dni zamartwiania się w oczekiwaniu na wyniki. ) operowana ja na banacha , jej endokrynologiem byl dr pachucki. W odpowiedzi pierwszy raz usłyszałam, że sprawa trafiła do pierwszego księdza a następnym razem jak zadzwoniłam to powiedzieli mi że jest już u trzeciego-przewodniczącego. POlacy? * tipsy brokatowe Wypadają wam mokre naczynia ?Nie jesteście w stanie włożyć rano soczewki do oka czy wytuszowac rzęs?Zróbcie badanie emg,zbadajcie nerw pośrodkowy,zaplaćcie 70-8o zl i będziecie wiedzieli czy to zespół cieśni nagdarstka.Nie trzeba lekarza.Jedno proste badanie.
Omlety
przepraszam czy mogłabys podac adres do ich stronki
Od piątku wchodzę w drugą fazę atkinsa i powinno być ok.
Od razu pojawiła sie informacja ze jestem w CIĄŻY,nie mogłam uwierzyc Na drugi dzien z rana powtorzyłam dla pewnosci i znowu TAK!
witam,