Myslałam, zeby najpierw połozyć rozjasniacz joanny.

PostWys³any: Pi± 0:19, 21 Mar 2014

a umnie wszystko jak najlepiej dzis moj 5 dzien mam nadzieje ze wytrwam do konca pozostały mi tylko z 5-6 dni [link widoczny dla zalogowanych] Proszę nie piszcie że toksoplazmoza to nic takiego bo nie jest to prawdą. Jutro zapytam.
Tak czy inaczej, po wymiarach nie widzÄ™ nic, ale to w sumie dopiero 3,5kg.
Ile chciałaby Pani zarabiać pracując na tym stanowisku ?
sa czestsze polaczenia
Pytam bo nie oglÄ…dam tego programu, a jestem ciekawa
Ja jestem z Legnicy , mam 27 lat, po nie udanym zwiazku.
hej marla82, nie poddawaj sie.

Zastanawiam sie czy zatem warto sie operowac, choc z drugiej strony mam juz dos tego ze wiecznie zle sie czuje i mam takie dziwne nastroje, i czesto jestem zmecona. [link widoczny dla zalogowanych] mi kazala pic mleko, tylko

jakie jeszcze opinie o szpitalach w B-stoku? czy uda mi się zrobić taki róż na czarny włosach ( dodam, że jest to nie jest mój naturalny - farbowany) ?????/ Walcz z całych sił, nie daj się, w miarę możliwości pomogę Każda z was i tak wybierze szpital/klinikę w której ma urodzić. Byłam tam z koleżanką (też proste włsy ) i świetnie dobrał jej fryzure, teraz nigdzie indziej nie chodzi. [link widoczny dla zalogowanych]
6 mc. taki słodki pedałek (nie obrażając nikogo), no po prostu nie jest męski... one more time (...)got love..... Wiedziałam od razu że cos jest nie tak bo oko było czerwone więc szybko udałam się do lekarza no i szybkie badania a zaraz za nimi leczenie które było skuteczne bardzo po którym IgG spadło . Kiedyś pocieszała mnie myśl, że przecież Bóg kocha mojego cywilnego męża, jest dobry, uczciwy... dodam że leczę się od roku na niesamowite bóle głowy z tyłu koszmar-tomografia głowy nic nie wykazała mam przepisane leki ale biorę je jak już mnie dopada nie chcę się uzależnić...dajcie namiary na jakiegoś dobrego poleconego masażystę najlepiej w okolicach Olsztyna Endi ciesz się i bez żadnych zmartwień nie byłam u gin bo dostałam @ a idę do gin za miesiąc bo bromek mi się kończy.
zgadzam sie z edith !!
Hi!