Tel:

PostWysłany: Czw 23:36, 20 Mar 2014

, szczerze mowiac chce wrocic do swojej wagi 47kg z ubieglego roku i planuje sie wyrobic do czerwca . [link widoczny dla zalogowanych] Wiec jak ktoĹ› waĹĽy 60 kg to zjada 60 gr.
ja na to , że to TO świństwo ale ja nie umrę i że to propaganda.
2.
ja kocham Malgosie i jej styl
Olala teraz wstrzykuja odrazu do narkozy taki srodek zeby po niewymiotowac
ja choruje gdzies od 3-4 lat ?

Przez czytanie własnie takich forum. [link widoczny dla zalogowanych] NieGrzecznaAgo24 nie załamuj się, pół roku starań to nie tak długo (hociaż może masz inne odczucia ) ), więc trzymam kciuki i przede wszystkim bez stresu!!!!

A skoro więcej wiem na ten temat, to mniej się denerwuję. Szukam opiekunki dla mojej córeczki od stycznia 2009 kolice Brochowa, Jagodna. Nikt nie potrafi mi pomóc,chodziłam do masażysty, ortopedy, który skierował mnie na zdjecie i rehabilitacje,stwierdzono naderwane zaczepy w łokciu i ściśnietekręgi szyjne.Chodziłam na jonoforeze, solux i wyciąg szyjny...nie pomogło nic, jest jeszcze gorzej. Wyszły piękne i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona Zabieg robiłam w Krakowie u Pani doktor Joanny Sulowicz. Zdaje sobie sprawe, ze kazdy ma rozna sytuacje osobista niestety jednak niestety spotkalam wiele Polakow co mimo nawet kilkuletniego pobytu nie wladalo dobrze jezykiem wloskim. [link widoczny dla zalogowanych]
życie za życie z Kevinem Spacey Ryby dla mnie sa jakeies dziwne te cwiczenia Neutral Dzieki Julia za informacje.Mieszkam w innym rejonie Polski,ale dobrze wiedzies,ze jest taki preparat.Piszesz,ze nazywa sie Pajakbuj,a czy mogla bys napisac jakiei jest firmy,jaki producent,to moze kupie w jakims zoologicznym sklepie. Musze Ci powiedziec , że moje początki wspominam suuper i jest przy tym kupa smiechu kiedy przypomne sobie loty do wody, siniaki, obicia wszelakie Fajnie było.. Jedna kobieta z druga najpierw nienawidzi swojego ciała, a po głodówce chwali sie jaka to ona nie jest. Ta utrata włosów spowodowana jest przez hormon dihidroxitestosteron (DHT).
Kręcą mi się tak jak się im żywnie podoba.
Moze ktoĹ› z Was jest w podobnej sytuacji.
A Doda jest swojska taka, zwyczajna blondynka...bez klasy, co nie znaczy, że nie może się nie podobać.
Ale mam przyjaciela który był typem Playboya ( co miesiąc nowa laska) i nagle w trzeciej klasie liceum pod wpływem rekolekcji, rzucił piękną dziewczynę, którą prawdziwie kochał i dziś jest kapłanem i doktorem teologii dogmatycznej Duch wieje kędy chce Buziaki dla Uli.
chociaż u mnie po nich zanikła talia...