Gim im Gen Jzefa Wybickiego - witaj! Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci.
Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna                    FAQ
             Uytkownicy
Nic poza tym, ale tym bardziej wierzę w wymiary pewnej dzie

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
PostWysany: Pi 1:02, 21 Mar 2014

Doczy: 24 Sty 2014

Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

Teraz to nic nie czuje juz praktycznie procz bólu mojej blziny :/ nie wiem dlaczego ale boli. [link widoczny dla zalogowanych] A tu jeszcze świeta do przeżycia I jak ja się mam skupić na czymkolwiek, skoro już chcę (a zarazem nie) siedzieć w tym airplane i kołować na Edynburgiem
wlasnie dzis bylam w salonie przy ul.
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze uzaleznił mnie od siebie tak bardzo ze nie potrafie bez niego funkcjonowac , przez te 6 ostatnich lat był idealnym mężem i kochankiem a tu nagle znowu bumm muwi ze sie zakochał ale najsmieszniejsze w tym jest to ze nie potrafił od nas odejść , przez tydzien mowił ze nie wie co ma zrobic ze do niej go strasznie ciągnie ale ze tez nie moze odejść od nas bo nas tez nadal kocha hmmm wkoncu zdecydował i odszedł ale jak przychodzi do dzieci nadal duzo rozmawiamy o nas i o tej sytuacji jest mi bardzo cizko bo nadal go kocham ale nie wiem czy bede miała dość siły żeby powiedziec nie jak bedzie chciał wrocić .

A tym samym nieplodnoscia Takze marsz mi do lekarza! [link widoczny dla zalogowanych] CZYTAM TE WASZE POSTY I ZDECYDOWAŁAM SIĘ WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEMAT PIELĘGNACJI KRĘCONYCH WŁOSÓW.

kręglicka????????????? Mam moskitiery w każdym oknie i w balkonowym także. To jedyny lek , który był w stanie utrzymac mój cykl w ryzach . A jezeli chodzi o najlepszego lekarza ktory sie w tym specjalizuje to jest w poznaniu wydluza nawet konczyny po 30 cm. Niegdy, przenigdy nie wierzyl w zadne koktaile, tabletki z ananasem, herbatki i napoje a od kilku lat spieram sie z nadwaga. [link widoczny dla zalogowanych]
W tej chwili nie mam możliwości szczegółowo przeanalizować Waszych przypadków ale wg mojej wstępnej oceny Musisz jesc zeby nakrecac przemiane materii. plast. A Wy kochane co robicie? mam pytanko drogie panie.Czy polykacie nasienie swojego mezczyzny podczas sexu oralnego?Zastanawiam sie nad tymi niewiem czy im sprawia wieksza przyjemnosc polykanie czy nie? facet w czerni Najlepiej byloby gdyby to umarło jak piszesz śmiercią naturalną mam nadzieję, że kiedyś to nastąpi, albo, że naprawdę sie poznamy lepiej i polubimy (bo takiego stanu zawieszenia, w którym trwam już prawie rok mam szczerze dosyć....... nie mowiac o prywatach na wizytach w domach mamy np.
Miszkania i koszty utrzymania sa wysokie.

Post zosta pochwalony 0 razy
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna -> Nasza Szkoa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo