wiec w zasadzie przybylo mi mniejwiecej te 17 kg ...

PostWysłany: Nie 18:54, 23 Mar 2014

Czy tak powinno byc? [link widoczny dla zalogowanych] xxxxx
Mi teĹĽ
To miłe.
IgG 9,70

jutro idę na szczepienia przeciwko żółtaczce i za miesiąc zabieg - choć bardzo się boję - szczególnie utraty głosu (guzy są po obu stronach tchawicy i ten większy któy ma ponad 3 cm. [link widoczny dla zalogowanych] Tylko mam prosbe czy ktoś wie gdzie w Poznaniu wykonuje sie takie zabiegi?Czy w ogole jest tam taka klinika?

Mam II grupę i zastanawiam się czy brac w ogole te tabletki. przez 4 dni zmniejszać kalorie i jeść lżej zamiast aż 2 tygodni na owocach i warzywach? Ja mogę ci polecić bardzo dobrą wizażystkę i wspaniałą kobietę, tu [link widoczny dla zalogowanych] jest salon tej Pani. no pomijając może kolesi, którzy golą swoje jakże napakowane ciała... odpowie mi ktos na pytanie? [link widoczny dla zalogowanych]
Witam, Kupuje cienkie ,na szerokich ramiączkach,bo lepiej trzymają biust. DLACZEGO???????????? Odezwę się kiedy rozpocznę, może nie wszystkie będą na urlopach i będą mnie wspierać - liczę na Wasze wsparcie. czy ktos wie, gdzie mozna zalatwic sobie prace na wakacje? Możecie mi coś polecić konkretnego? przed seksem ok 5 minutek pieszczot pocalunkow potem te 3do 5 min seksu, potem on wychodzoi do lazienki na pare minut (wyzucic kondoma, nie moge brac pigolki) jak wraca stamtad jestem smutna, on traci juz zainteresowanie mna.
mam kostium zielony,jest to ciemnny odcień no ale bez przesady.Jaki powinien być cień do ocżów oraz co z ustami???
Apropo tematu :
fobia20@poczta.onet.pl .