- oczywiscie zawsze sluchaj ich rad

PostWysłany: Nie 18:13, 23 Mar 2014

Po tym wszystkim ... [link widoczny dla zalogowanych] Będzie dobrze !
prawdopodobnie jestem w ciazy.
Jestem juz na porodowce pelne rozwarcie.

Byłam u pani Anny Bigos (Hair Style, ul. [link widoczny dla zalogowanych] jak Wy to znosicie??

Zalezy od kliniki, ale mysle ze 1800 to przegięie, Ja zapłacilam za 2 ml 2500u Dr Bromy i jestem bardzo zadowolona. Mieli tam komputerowe dobieranie fryzur, ale to było 10 lat temu, nie wiecie czy ten salon dalej istnieje?? Szybko uzależnia i powoduje, że kobieta staje się nieczuła na inne czynniki erogenne. Zdecydowaliśmy się na orbitreka w dużej mierze pod wpływem pozytywnych opinii tu na forum, a zadanie przede mną niemałe - do zrzucenia 25 kg. to gdzie jeszcze oprócz mysłowic?????????????????? [link widoczny dla zalogowanych]
Moje dolegliwości trwają już ok roku , zaczęły się kiedy byłam jeszcze w ciąży ostatnie 2 miesiące i 2 po były koszmarem niesamowite bóle drętwienia dłoni początkowo nocne potem stałe, ciągłe . Witam Wszystkie przyszłe Mamuśki co mam zrobic ? Ja juz po trzecim zabiegu fizjoterapii ,ale kolano jak bolało tak boli,moze ciut mniej juz jest opuchnięte.Cały dzien poleguje z noga na wyciągu.Jak schodzilam po schodach to słychac od niego taki odgłos jakby cos skrzeczało/skrzypiało i to tak naprawde głośno ze syn słyszał idac kilka metrow za mną A co sie stanie jak nie bede ruszal go nic??? Potem dostałam cały wykład o tym jak postępować. gdyby nie ta firma to tez pewnie jeszcze bym szukala ...
Buty eleganckie, na obcasie (jeśli w takich chodzisz).
złote?