po niej nalezy bardzo pilnowac wagi-bez tego kazda metoda ni

PostWysłany: Czw 8:41, 20 Mar 2014

po 3 miesiacach od ich pierwszego razu okazalo sie ze jest w ciazy! [link widoczny dla zalogowanych] Przygotowanie do porodu fizjologicznego:
udo- 55- 50
Trzeci dzień dzisiaj, nie kawy nie piłam, udało się, a kawa bardzo przeszkadza?
Górniak wcale aż tak nie zbrzydniała, wręcz przeciwnie dobrze wygląda, żeby nie przechwalać uważam ją za ładną kobietę.

ale naszczęście zabolało tylko przez 3sekundy- samo przekłócie... [link widoczny dla zalogowanych] Biegam nieraz, sklep rzadko - jak już po coś idę to patrzę tego i raz dwa do domu.

W trakcie porodu marzyłam o cięciu bo miałam dość. to trochę jak w tym kwale Pozdrawiam Co ciekawe, największe sukcesy międzynarodowe odniosły jednak niższe Miss Polonie - A.Kręglicka (172cm), J.Gapińska (169cm), M.Nowosadko (175cm), E.Wachowicz (173cm) i K.Borowicz (173cm) > Do kosmetyczki nie chodze, jedynie do fryzjera...a i tego jak dotad nie znalazlam takiego jak bym chciala. [link widoczny dla zalogowanych]
Ale nie marudze, zupa mi smakowala to jakos latwiej mi to przezyc. hahahaha w supermarkecie i kinie dobre! natura. a ja byłam z polakiem który wyglądał jaktaki szlachetny turek, uwielbiam ten typ urody Manta_ma, to chyba zależy od tego, czy czujesz, że z tego wyjdziesz, czy nie... kiedys powiedziała koleżance że sie tego brzydzi a jej koleżanka to wykorzystała i jak byliśmy na imprezie to podeszła do mnie wypita i mi zaproponowała że zrobi to do końća przez kilka tygodni piła moje jajka jak kuna jakaś. Mój numer GG:
ja ostatnio bylam o 7:30 przyjeta mimo ze salon otwierany dopiero od 9.