dodatni powyĹĽej 8,00

PostWysłany: Czw 9:22, 20 Mar 2014

ten ciemniejszy material ktory wyjdzie spod spodu moze fajnie wygladac, na pewno lepiej niz haft na ktory pewnie nie mozesz juz patrzec [link widoczny dla zalogowanych] Czy po glodowce jak schudlyscie te kilka kilo to nie balyscie sie zaczac jesc?
BeanSidhe, zawsze jest czas aby sie wyzwolic i zaczac od nowa.
Wszystko siedzi w psychice wystarczy pomyśleć przez chwilke o czyms np nieprzyjemnym i samo odchodzi o kilka minut to najlepszy sposób wypraktykowany.

pozdrawiam [link widoczny dla zalogowanych] obrzydlistwo

Robiłam badania w sanepidzie byłam u lekarza med. Ale wydaje mi się, że jest to niemożliwe. pare lat temu przechodziłam z czarnego na platynowy blond Ja myślę zrobić paszport laskom. Jeśli ktoś z was chcę otworzyć Żabkę to pamiętajcie że podpisujecie umowę , przeczytajcie ją oraz pamiętajcie że to co jest napisane w tej umowie to część bo reszta to wytyczne które dostajecie na emila i musicie sie do nich dostosować. [link widoczny dla zalogowanych]
a u mnie na osiedlu awaria internetu(i musze chwilowo przez tp!!) i zbliza sie sesja wiec nie mam szans zeby pogadac hehe gibonka Do Regine Swoją drogą, ja jestem za wyższymi cenami i mniejszą ilością lepiej obsłużonych pacjentem niż za taśmowym działaniem i wypuszczaniem pacjentki niezależnie od jej stanu i samopoczucia po dwóch dobach. pracuje ktoś z Was w tej firmie? Czesc! ja mam dopiero 25 lat,ale odchudzam sie cale zycie,ja nie wiem,ja to chyba w ciagu swojego zycia musialam zrzucic z kilkaset kilo!powaznie!!
F r y z j e r n i a
czyli 10lat minęło.