po 10min.

PostWysłany: Czw 19:54, 20 Mar 2014

ok ; [link widoczny dla zalogowanych] choc zauwazylam ze brzusio jest juz bardziej wciagniety, twardszy teraz choroba jest w stanie uśpienia i pierwotniak siedzi sobie nieaktywny w moich węzłam chłonnych na karku i w żadnym wypadku nie zagraża dziecku.
Olcia 9kg po miesiacu ?
Zapraszamy z problemem wrastających paznokci do Gabinetu podologicznego we Wrocławiuwww.achzdrowestopy.com

Wiesz ja bym zostala przez tydzien tylko na jajkach i masle ,a pozniej zaczela wprowadzac inne produkty wiem ze to dosyc drastyczny sposob ale gwarantuje podkrecenie metabolizmu i bardzo lagodne przejscie na atkinsa bez zawirowac ze skokami cukru we krwi. [link widoczny dla zalogowanych] Dre siÄ™ siostro!!!!!!!!!!

Majonez - wszystkie majonezy dostepne na rynku maja cukier a polskie standarty nie wymagaja okreslenia ile go jest = No na Fat Fast Jest to dość silny ból, którego nie odczuwam nie ruszając się... Czesc wszystkim! Miałam poród rodzinny,mąż trzymał mnie za ręke ja dostałam środki przeciw bólowe i przysypiałam między skurczami,co zamknełam oczy mąż mnie klapał po policzku mówiąc nie umieraj,wkońcu się wydarłam na niego że jak on spać nie może to niech mi daje podrzemać. Juz kogos znalazlam do pracy i ten chlopak jest bardzo zadowolony jesli nie chcecie wierztyc to nie. [link widoczny dla zalogowanych]
miłego dzionka życzę Studiowalam italianistyke, mowie biegle po wlosku, wielokrotnie bylam we Wloszech, ale co innego wakacyjny pobyt a co innego zycie na stale. Teraz tez sie przymierzam do kolejnej,miesiac temu mialam tylko 7 dni. Czy coś takiego. Sunny Daisy GRATULACJE dla tych.co.lubia sie przykladac do oczyszczan Szczerze mówiąc myślałam że to będzie bardziej coś szałowego.
Ooooooooo widzÄ™, ĹĽe za Wilka siÄ™ biorÄ….
Poprosze o wasze propozycje
Po kolejnych dwóch tygodniach wykonałam kolejne USG, torbieli nie wykryto, pozostała mała zmiana o śr.1,5cm.
mam nadzieję że z biegiem czasu ujrzę na wyświetlaczu wagi liczbę 68