Gim im Gen Józefa Wybickiego - witaj! Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości.
MĂłj orbitrek okropnie skrzypi.

PostWysłany: Czw 19:11, 20 Mar 2014

Dołączył: 24 Sty 2014

Skąd: Finland

lubię go jako aktora i tak pozostanie [link widoczny dla zalogowanych] Czuję trochę luźniejsze ubrania ale wagę mam bez zmian.
/ często się zdaża?
W szpitalu robili ze mnie królika doświadczalnego, co rzecz jasna zraziło mnie na 10 kolejnych lat.

naturalny kolor włosów mam ciemny blond a ost zafarbowałam na blond bardzo jasny i chce sie go pozbyc zeby wrócil ten naturalny a odrosty po jasnej farbie zawsze sa czarne;/ okropnie to wyglada i chce wrocic donaturalnego co mam zrobic procz tego sciagania farb bla bla bla... [link widoczny dla zalogowanych] dwa litry wody które wlałam w jelita schodizły ze mnie w siedmiu odcinakch czy to wszystko jest normalne?

No właśnie jak to jest z tym przekazem informacji? Długo szukam czegoś dobrego, ale jakoś nie mogę się za bardzo do niczego przekonać. Cześć dziwi mnie to ze ten facet nie wpadł na pomysł dotykania np. no dokladnie zgadzam sie z tym co wyzej zostało napisane, jakby mi ktos to wyjął z ust hej hej! [link widoczny dla zalogowanych]
Organizatorzy głodówek oferują nie tylko noclegi ale i gimnastykę, jogę, basen, saunę, masaże itd. pozdrawiam ;** Zawsze wszędzie chodziliśmy z mężem, a teraz muszę sama i nie jest tak fajnie. DZIEŃ SIÓDMY: No i cena jest też super, bo po przeliczeniu na 4 miesiące to wychodzi standardowy koszt na fryzjera! wyrzucisz 15 zl w cs co w sumie sie do niczego nie przyda. nie wiem czym sie wszyscy tak zachwycaja mam na mysli vacu line!od miesiaca jestem wlascicielem takiego urzadzenia w solarium,klapa totalna!mimo wielu reklam mialem dwie klientki po dziesiec wejsc!wyszly rozczarowane i zawiedzione!zreszta ja jako wlasciciel tez jestem rozgoryczony!kosztowalo to troche kasy!!i urzadzenie stoi!!!az zal!
Co o tym myślicie?

Wyświetl posty z ostatnich: