Normalnie, to przydałby się ktoś do macania piersi, a ja

PostWys³any: Pon 3:10, 24 Mar 2014

Zwlekałam z tym juz długi i najwyższy czas wziąć się do roboty i spróbować.
ja biorÄ™ estazolam ale nie bardzo mi pomaga

syfa i zalecono jak najszybciej zrobic badanie CA-125(płatne),nie wspominając o Gravistacie(może ze względu na wiek..?Mam 19lat)... [link widoczny dla zalogowanych] Usuneli mi cała tarczycę.W szpitalu po 2 dniach wyslali mnie do domciu,a po tygodniu pojechalam na kontrol gdzie ściagneli mi plasterki.Powiem Wam faktycznie cała operacja to pikuś bo sobie śpimy , po przebudzeniu byłam strrrrasznie głodna, ale dopiero pod wieczór dali mi kaszke do picia.....której nie mogłam przełknąć.Ale z kazdym dniem było lepiej.Najgorszy chyba 1 tydzien gorszego samopoczucia bo teraz czuje sie naprawde niezle.

Miejmy nadzieje na szybkie jego ujrzenie Co ciekawe, największe sukcesy międzynarodowe odniosły jednak niższe Miss Polonie - A.Kręglicka (172cm), J.Gapińska (169cm), M.Nowosadko (175cm), E.Wachowicz (173cm) i K.Borowicz (173cm) > Naleśniki ze szpinakiem i fetą Na razie tyle. tomi hajfiger [link widoczny dla zalogowanych]
Do mnie kiedyś zagadał jakiś facet na gg czy zgodziłabym się na to, aby przyjechał do mnie i np.poodkurzał nago tak za darmo, bo jemu to sprawia przyjemność i tak wyszukuje sobie różne kobiety. glowa do gory - jeszcze nic nie wiadomo bedzie dobrze zobaczysz Albo gdy Aquamid wchlonie sie po kilku miesiacach.Wezcie jej namiary i niech Wam zagwarantuje to na pismie. ZAPRASZAM NA TIPSYwww.tipsy-izia.blog.onet.pl Wedlug okresu 11 tydz. Salon jest czysty, zadbany, z przyjemnością się do niego przychodzi. Kocham go i jego nasienie - wiadomo ze nie jest to czekoladka lecz jesli go kochasz to i ten smak jest kochany.
a jak sie tam znalazlas...?