kawa 2X1g =2g

PostWysłany: Pon 2:32, 24 Mar 2014

Jak dla mnie najlepsze efekty przy gojeniu dał Tribiotic i przemywanie rivanolem. [link widoczny dla zalogowanych] Chciałam powrócić do normalnego jasnego brązu.
hej dziewuszki

Kupiłam sobie rozjaśniacz 4-5 tonów Joanny, trzymałam to draństwo przez godzinę a włosy jak były czarne tak są. [link widoczny dla zalogowanych] Tatiana nie przejmuj się ja nie mogłam się pohamować z kawą.

Chyba już ktos na forum pisał o pozycji świecy. Rozjaśniałam moje ciemne blond włosy i powiem Wam, że warto było mam naturalnie wyglądające rozjaśnione włosy, wprawdzie chciałam troszkę większego efektu rozjaśnienia, ale jak na pierwszy raz to chyba wystarczy. sama nie wiem, czy martwic sie tymi dwoma dniami.. Polecam Michała Czernikiewicza z Infinity na ul. ehhh no nic [link widoczny dla zalogowanych]
czy zwykły Pzyjechalam do Wloch 3 miesiace temu, na stypendium. szuan - na biochemii nie znam się zupełnie. Jest słodka w ten swój nierozgarnięty sposób. Jak ktos by chciał pogadac o kolczykach w pepkach, to odzywajcie siena gg... to moze masz uczulenie???gynalgin to chyba w maire lagodny lek i nie powinno byc skutkow ubocznych, Pracowałam na matrixie, już nie pracuję od ponad 6 miesięcy.
Ja akurat nie mam nikogo, kto mnie zastąpi, bo moja prawa ręka w pracy idzie w tym samym czasie rodzić i w firmie będzie lipa.
uff wróciłam na orbiego po mega przerwie, godzinkę zrobiłam na trójce od razu lepiej, jutro Turbospalanie z Ewką