Nie, nie mielismy dzieci.

PostWysłany: Pon 21:09, 24 Mar 2014

dziwne, że po tylu zabiegach, preparatach etc nadal nie widzisz pozytywnych rezultatów.. [link widoczny dla zalogowanych] Nikt Ci tutaj nie da odpowiedzi konkretnej. Przede wszystkim musisz je wycieniować...wtedy mniej się puszą i nie są przy klapnięte..Tylko u fryzjera musisz się określić jaką chcesz mieć długość..
nie pisz głupot - jak przyjeżdża towar o 21 to zdecydowanie ktoś ma problem w tej udanej firmie
Jesli juz to potem przesiÄ…kajÄ… podszewki- material wszysty pod skore w celu wygodniejszego jej noszenia !!!

Miałam nadzieję na rozmowę o naszej pracy w Żywcu. [link widoczny dla zalogowanych] Ja znam yahoo.co.uk

:* jajgd gratuluje to juz sukces ogromny Witajcie! Natomiast muzulmanka moze poslubic TYLKO muzlumanina. A moze ktos napisze gotowy scenariusz polskiej wersji [link widoczny dla zalogowanych]
-------> Pytanie do Myychy zawsze byl ze mnie wesoly czlowiek ale dawno sie nie smialem bo i po co na forum twoj cialo sa zdjecia ust powiekszonych tluszczykiem sa sliczne hymm jaki to ?? Masz luzne tam gdzie na poczatku krecilismy? Z tego co piszesz, wynika, ĹĽe tak. jesli mieszkasz w miescie gdzie jest dostep do sklepu sportowego nie zamawiaj na allegro.
eh....
Często je prostowałam, teraz juz się przyzwyczaiłam.
Do lady_in_red21