Ile dochodzilyscie do siebie..

PostWysłany: Pon 20:29, 24 Mar 2014

A ja czytałam ze wiele kobiet wyrywa te włoski. [link widoczny dla zalogowanych] pozdrawiam
Zenku, po okazaniu akt mialam 10 dniowy okres możliwości odniesienia sie do akt, zrobiłam to, napisałam z czym się nie zgadzam, po czym znów nieco ponad miesiąc od tego okresu i uwagi obrońcy wezła małzeńskiego.
Dzień 3 rozpoczęty.
Weglowodany uzalezniaja i czesto w wyniku diety z duza iloscia cukru ludzie lapia stany przedcukrzycowe i grzybice ukladu pokarmowego.
z tym elle ella, bo mam to na kasecie -francuska piosenka taka, ale nie pomoge Ci, bo nie wiem, kto to spiewa
Honor mezczyzny znajduje sie miedzy nogami jego kobiety glosi stare arabskie przyslowie.

Skutecznosc 100 %. [link widoczny dla zalogowanych] Brrr...!!!

Mój Mąż wkrótce po tym jak dostał tę radę od kogoś, przypadkiem poznał mnie Niech i Tobie się poszczęści. Peeling genialny, skóra cudownie miekka, spreżysta i nawilżona... Chociaż jak kiedyś miałam tylko jedno dziecko to popołudniami na zmiany było pełno w naszych mieszkaniach, z sąsiadkami sobie podrzucałyśmy i było fajnie Jestem ciekawa co u dorotki, joannaz, justyny..z aniąanią mam stały kontakt na fb. Zreszta wiem jak to jest mieszkac za granica, nie zawsze latwo. [link widoczny dla zalogowanych]
Pozdrawiam ma skype rozne mozliwosci a czy ja powiedziałam ze ta osoba ma byc od stop do głowy ubrana w roz?? Ciekawa jestem czy ktoś z was już uczęszcza na któryś z tych kursów. Chociaz glodowki najlepiej dzialaja kiedy sa czesto powtarzane niz te nawet bardzo dlugie ,ale bardzo rzadko robione bo w miedzyczasie organizm sie ponownie zanieczyszcza. Dla mnie sprawa priorytetowa nie bylo schudniecie gdyz nie mialam nadwagi. Zabieg jest bezbolesny ale bywa nieprzyjemny zwlaszcza jesli chodzi o przednie zeby na dole i jesli ktos ma wrazliwe zeby na zimno.
doradĹşcie mi proszÄ™
Cała wina w mężu za Twoje nieszczęśliwe życie.
czasami opycham sie tylko po to, zeby zwrócić, nie dlatego, ze jestem tak bardzo glodna..
@punka66 - ja stosuję ten krem wyłącznie na rozstępy.