maruśka 25---->ujmne wyniki świadczą, że jesteś sero

PostWys³any: ¦ro 4:15, 26 Mar 2014

Ale taki zabieg z bańkami to chyba jest bolesna sprawa. [link widoczny dla zalogowanych] gabyl dzięki za informacje.
Życzę lekkich porodów.
Moze ktoÅ› z Was jest w podobnej sytuacji.

ale to dopiero 4 dzien [link widoczny dla zalogowanych] Pozdro

A co Wy sądzicie o pasemkach na lokach? Co do wagi - ważę, ile ważę, 58 było po Nowym roku, ważyłam się z ciekawości i mąz mnie nastraszył, że tyję. Sama nie wiem.. Myślicie, że poronienie mogło być powodowane Co ja dzisiaj mam na głowie [link widoczny dla zalogowanych]
Pozdrawiam We wszystkich rankingach pracodawców GŻ jest wysoko .... powinnas zrobis sobie dluzsza kuracje tym lekiem! Kobiety to lubia, wiec podrywanie nic ci nie zaszkodzi. Wcześniej bywałam u różnych kosmetyczek, ale w Kleopatrze naprawdę jest najlepiej w porównaniu ze wszystkimi innymi w których byłam. Czesc Dziewczyny! okazalo sie ze mam poczatki bliznowca i przepisal mi masc alantoina ale stosuje contractubex i chodze na zabiegi laserem...
Wracając do skupina(żeby nie zostac odebraną jako reklamująca brome a oczerniająca Skupina), to przeraziła mnie pewna historia, gdzie zepsuł piersi pewnej osobie, uparł się na zamałe wkładki mimo że zyczenia osoby były wyrażne, nadał brzydki kształt (sutki pod brodą)i twierdzil ze to musi tak być.
A ja stosujÄ™ metodÄ™ klepsydry.