Mam loczki takie aż rurki więc na następny dzień rano je

PostWys³any: ¦ro 5:19, 26 Mar 2014

We wtorek u lekarza uslyszalam od Pani dr, ze jej pancjentka schudla uwaga....30kg na tej diecie w 2 miesiace i przyszla do niej zapytac, jak przestac chudnac, bo ma super metabolizm co przy schorzeniach tarczycy jest niemal cudem Takze od 2ch dni ostro dietuje, niestety węgle sa w postaci 2 kromek zytniego chleba w poludnie, ale planuje to wyeliminowac. [link widoczny dla zalogowanych] Ja przebiłam sobie pępek 2 tygodnie temu i jestem z tego zadowolona bo nareszcie moje marzenie sie spełniło.
I dostałam gynalgin.
dziękuję jednak Bogu za to, bo ważniejsze jest dla mnie móc się poruszać samodzielnie bez kul.

Szukalm jakiegos lepszego testu ale wszystkie sa od 4 dni przed okresem a ze miesiaczkuje niezbyt regularnie to jeszcze musze poczekac pare dni. [link widoczny dla zalogowanych] .

brajan, bo nie każdy będzie umiał to przeczytać) aaa polecam szpital na Lindleya w Warszawie, który wybrałam dzięki sugestii osób wcześniej wypowiadających się. potem mozesz zwiekszac cisnienie, aby jak najbardziej cie to rajcowalo, ale nawet malutkim strumyczkiem mozna sie niezle urznac A w czwartek na 8 mam byc w izbie. Zawsze tylko naturalny susz ziołowy. [link widoczny dla zalogowanych]
Niszczy mnie i moje oczy powoli bardzo powoli. Przez weekend wolniej juz chudłam ( hehehehe - ciekawe dlaczego ). Kreglicka60 Master nożyczek jest tylko jeden. Czy moge znalezc Cie na jakims czacie lub jakos pisac do Ciebie? [link widoczny dla zalogowanych] Wracaj do swojego popapranego zycia