Gim im Gen Jzefa Wybickiego - witaj! Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci.
Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna                    FAQ
             Uytkownicy
Ja oczywiscie czytałam że są to zaświadczenia takie a ta

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
PostWysany: Wto 20:17, 25 Mar 2014

Doczy: 24 Sty 2014

Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

czasami wstyd sie przyznac ze jest sie polakiem.Ja tu nie pasuje wiec albo zmienie miejcse i prace albo poprostu zjade do polski. [link widoczny dla zalogowanych] Это было недавно, до и после, а, может быть, вместо измены. jak mnie cos zaczyna bolec to odrazu ide bo nie wiadomo co moze z tego wyniknąc potem .
Jesli czujesz sie zmeczona plywajac krawlem zrob tak:
Byłam raz u kosmetyczki która podciela mi tylko boki a on juz wrastał u nasady ;// wiec ro na niewiele sie zdal po jakims czasie poszłam do pani podolog która zaczela mi zwalczac dzikie mieso robiła to jakies 2 mies.
a i o doping proszę
2.
Wracając do celulitu - regularnie stosuję marokańską glinkę, a po kąpieli wmasowuję olej arganowy ze zlotomaroka.pl.
pozdrawiam wszystkich pokreconych ;*
Bo wszyscy mnie straszą że będzie koszmarnie...

Pamiętaj, że tłuszczu musi być więcej od białka. [link widoczny dla zalogowanych] Co za bzdura z tym negatywem co do szkoleń w Centrum w Pruszczu.

Pozdrawiam! ( przedwczoraj i wczoraj). Hurrrrrrrra! Nie moge sie zgodzic z niektorymi krzywdzacymi opiniami dot.dr Bromy.Mialam robionatwarz 31 lipca.Bardzo sie balam.Broma jest wyjatkowy w kontakcie przed operacja,jak i w prowadzeniu pacjenta po operacji.To lekarz z wizja,bardzo dbajacy o pacjenta,ambitny,dokladny i doskonaly fachowiec.Nie wiem czy zle opinie sa wynikiem zazdrosci czy kontrolowanej anty reklamy.To smutne,bo wiele kobiet mogloby skorzystac,zapoznajac sie z prawdziwymi opiniami.Coz..polecam zatem konsultacje u dr Bromy i ..same sie przekonajcie.Zapewniam o wyjatkowosci dr Artura Bromy.Twarz mam pieknie i fachowo wyrzezbionaPolecam. sophia pamid czerwone półsłodkie lub sophia stara zagora czerwone półsłodkie, oczywiście martini bianco i wszelkie wermuty są ok. [link widoczny dla zalogowanych]
Nie muszeę chudnąć. Tak czytam Wasze wpisy i żałuję, ż ewcześniej nie trafiłam na ten topik, bo już dawno miałam ochotę zabrać się za porządną głodówkę celem oczyszczenia organizmu, ale...albo ja czytam niewłaściwe lektury, albo docierają do mnie same bzdury. sałatka z kurczaka z sałatą, rzodkiewką i ogórkiem. tez mam bliznowca na ramieniu. kiepski dzień.... do Magunia: czasami prostuje je prostownica ale wystrczy ze przejde sie po polu i juz zaczynaja sie podkrecac wystarczy ze powietrze jest minimalnie wilgote .
a mi sie podobaja imiona

Post zosta pochwalony 0 razy
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna -> Nasza Szkoa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo