Gim im Gen Józefa Wybickiego - witaj! Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości.
Dziewczyny dziekuje bardzo za odpisanie na moje pytania.

PostWysłany: Wto 19:44, 25 Mar 2014

Dołączył: 24 Sty 2014

Skąd: Finland

Martwie sie troche I wogĂłle po jakim czasie brania tego leku spada wreszcie prolaktyna?? [link widoczny dla zalogowanych] witajcie w niedziele palmowa,palemki poswiecone juz?
Łątkowskiego zrobił mi najpierw przeszczep kości i póżniej korekte nosa , wycioł mi garba skrócił mi nos i teraz mam śliczny zgrabny nosek i prosty.
czy mogę się przyłączyć??
Pozdrawiam i zapraszam ponownie
a to faktycznie taki zabieg, który powinien być wykonywany jeśli jest konieczny, zwłaszcza, gdy nogi różnią się długością

[link widoczny dla zalogowanych] 235 [link widoczny dla zalogowanych] Nie chcialabym zobaczyc natomiast wisniewskiego(patrzec na niego nie moge) i dody.

Oj, widze, że rozwinęła się dyskusja. powodzenia do samych zakupów zachęca jeszcze bardziej karta Nokii mam zlecenie na operację , torbiel tworząca sie w guzie, nie nowotwór ale trzeba wyciąć bo się odnawia. Poza tym, że mam zakwasy w udach, jak diabli, to na nic nie narzekam. [link widoczny dla zalogowanych]
popelnila glupote no dobra temu nie da sie zaprzeczyc ale jak moja kuzynka opowiadala mi ze jej 15 letnie kolezanka sie p***olila z facetem na kanapie w dyskotece ... mnie juz jest mniej 3 kg w yorkshire. tak coś tylko mi się wydaje, ze dziewczyny które mają słabe naczynka krwionośne na udach to muszą uważać z tym odkurzaczem.. Apropo pisalam do ciebie meila....hmmm pewnie zapracowany jestes co? Fanka o jakiej książce Dabrąwskiej pisałaś? Mam tylko od tamtego dnia(niedziela),a zwłaszcza od poniedziałku problem otwornie mi niedobrze,boli mnie głowa i mam straszne zawroty głowy -prawie spowodowałam wypadek samochodowy Czy to może być skutek odstawienia Gravistatu?
W pazdzieniku mam badanie w poradni metabolicznej a w listopadzie w poradzni genetycznej wiec wtedy bedziemy wiedziec cos wiecej.Zastanawia mnie tylko to ze lekarz do tej pory nie zlecił tomografi komputerowej bo stwierdził ze jak mała nie miała nigdzy drgawek ani zaburzen to badanie mozna przełozyc na pozniejszy czas.
Minęło trochę czasu od mojego poprzedniego postu.
wiecej wiary w siebie Dasz rade bo juz i tak duzo osiągnełaś ...
Potrzebna pomoc :
niĹź na swojej pracy!!!

Wyświetl posty z ostatnich: