Gim im Gen Jzefa Wybickiego - witaj! Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci.
Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna                    FAQ
             Uytkownicy
Zapewnię Twojemu dziecku bezpieczną zabawę i kreatywnie s

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
PostWysany: ro 20:51, 19 Mar 2014

Doczy: 24 Sty 2014

Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

P.S=Weźcie kogoś z Fali zbrodni albo z Oficerów. [link widoczny dla zalogowanych] Meggynn, Zapominacie chyba jednak o tym ,że KAŻDA DIETA bez względu na jej rodzaj is posób żywienia STANOWI ZAGROŻENIE DLA ZDROWIA -poza dietą MAŁA MICHA MAŁA ŁYCHA+SPORT !!!
Miałam juz cieżki stan zapalny i ziarnine.Bolało okropnie.Po zalożeniu klamry jak reką odjał.

myślałam, że umrę. [link widoczny dla zalogowanych] Kupiłam po kolei kilka różnych leków na wypróbowanie.

Mam pytanie. czy powinnam brać jakieś witaminy, a może zgłosić się do lekarza? wiec zwątpiłam. Mieszkali w Manitobie, czy ktos może ma kontakt do jakiegos \czerwonego krzyza\ lub cos w tym stylu w kanadzie? Muszę wytrwać do soboty - włącznie. [link widoczny dla zalogowanych]
Życze wszystkim powodzenia. Witaj dan .To ja postaram się Ci napisać jak było,ale takiego pietra mam ,że coś okropnego.Jak będę szła na oddział to mi chyba nogi odejmie.Im bliżej to tym gorzej na psychice. jestem w 10 tygodniu ciazy , ponad dziewiec miesiecy podejrzewano u u mnie infekcje wezlow chlonnych bez szczegolowych badan, krew rozmazem w normie , troche za malo plytek. Wiem O Atkinsie też słyszałam- bidulek. Postanowiłam odczekać ,urodzic drugie dziecko i zrobic plastykę brzucha, tym bardziej ze przy drugim dzieciaczku równiez mnie pokroili.Do wagi wróciłam do figury niestety nie mimo ćwiczen i roznych zabiegów kosmetycznych.Na jesien mam zaplanowany zabieg . 22.Bryan Adams - When You're Gone W ten sposob bedziesz wiedziec, co jest oczekiwane i czy jestes na tyle dobra, zeby taki test pozytywnie przejsc.
Dziala, bez dwoch zdan!
stokrotka - niezle to musiało wyglądać jak sikali naraz do kibelka .
Jakie buty do tego najlepiej zalozyc?

Post zosta pochwalony 0 razy
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna -> Nasza Szkoa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo