Gim im Gen Jzefa Wybickiego - witaj! Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci.
Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna                    FAQ
             Uytkownicy
Widziałam obie panie na koncercie z bliska więc mam porów

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
PostWysany: Pon 5:06, 24 Mar 2014

Doczy: 24 Sty 2014

Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

A o mnie nikt już nie pamięta ;-( byłem tu kiedyś napisałem kilka słów i jestem nadal mężczyzną , chociaż bez sutanny, ale mną też się można zauroczyć Topik naprawdę się rozkręca oby tak dalej I o przyjaźń księdza można zabiegać popieram !!! [link widoczny dla zalogowanych] chciałabym mieć urojoną .. wody.
(ROBI to Albo na nieswiadomych albo na obcokrakowcach....stanowcze - nie nie nieeeeeeeeeeeeeeee!
zaraz jeszcze raz przestudiuję te ćwiczenia.
ZASKOCZ PANNĘ MŁODĄ - zrób jej bieg po mieście, egzamin na żonę;

Ciekawy topik [link widoczny dla zalogowanych] Witajcie towarzyszki doli i niedoli.

Pracujesz czy uczysz się? Jeśli chodzi o PH i waszego topikowego ulubieńca - lepiej nie narzekać , bo pracujesz moze więcej godzin ale wiesz że załatwieni klienci przekładają sie na to co widać na pasku z wypłaty (premia), więc to twoja sprawa. Wiem że miałam dużo szczęścia i mam za co dziękować losowi, że w ogóle tak się skończyło ( miałam też poparzone drogi oddechowe i gdyby w porę nie przewieźli mnie do Siemianowic mogłam umrzeć, oprócz tego w szpitalu w moim mieście miałam mieć amputację obu rąk) ale jednak ciężko żyć z takimi bliznami. Trzymam kciuki. Tobie się tylko wydaje, że masz nad tym kontrolę, z tego co piszesz widzę, że jest kiepsko. [link widoczny dla zalogowanych]
Jak masz z czym to startuj ! Mam pytanie zdecydowalam sie chodzic na silownie, ale nie wiem gdzie jest dobra? wyjść, wyjechać na te 2-3 h i nie musi się nikomu tłumaczyć????? mi nic po nim nie bylo takiego... może są jakieś masaże co można by samemu robić, aby nie łazić po lekarzach tak jak to wiele osób tutaj pisało że chodziło a oni i tak nic nie zrobili/nie naprawili? [link widoczny dla zalogowanych] - te prezenty to paczki z kolagenem, na bank, zapytane i odpowiedziane Miała juz jeden okres od czasu keidy współżyjemy, drugi jest za pare dni ale są pewne problemy..
A i kondycja się poprawiła, na początku pół godziny wlokły się w nieskończoność, a teraz powoli przymierzam się zwiększyć czas ćwiczeń.
ja :

Post zosta pochwalony 0 razy
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna -> Nasza Szkoa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo