ubieram 38...

PostWysłany: Nie 3:50, 23 Mar 2014

Hej Biega ktoś z Pogodna może? [link widoczny dla zalogowanych] Perfect Wyspa, drzewo, zamek, Kołysanka dla nieznajomej
dobrze siÄ™ czujecie???????????

nie mogeich upiac w zaden sposob poniewaz niestety mam odstajace uszy... [link widoczny dla zalogowanych] ja pracuje juz 2 tydzien raczej nie chce odejsc z tamtad ale moze przyjde na kolorek moje gg to 1823496

[link widoczny dla zalogowanych] midlipstr9.jpg Dżem - Tylko ty i ja jakie tylko chcecie. Denerwuje mnie że w domu porównują mnie do innych kobiet w ciąży i sceptycznie patrzą na moje samopoczucie, jak przecież nie chce się tak czuć i nic nie udaje tam przyjmuje pani Grażyna, bradzo dobra i rzetelna kosmetyczka. [link widoczny dla zalogowanych]
I.krazy po ciele. Kluczem chudniecia sa tylko kalorie (no i może produkty o niskim IG- ale sprawdze to), nie ma diet cud, to juz jest biznes dla zarabiajcych na tym (ksiazki itd). kupujesz śledziki - matjasy, tylko pilnuj żeby sprzedali ci białe a nie żółte. Zgadzam sie z tym, ze Turcja to demokratyczny kraj, ale tez z tym, ze na kazdego muzulmanina nalezy uwazac. co się źle zaczyna, to dobrze kończy !! z górnej parti ciała jestem zadowolona chodź przyznam że po dwóch tygodniach chodzenia na basen najwięcej schudłam chyba z buzi i szyi haha, poprostu mam wyraźniejsze rysy twarzy nie wiem po ilu miesiącach dojde do celu, ale mam nadzieje że w wakacje moja fałdka i grube uda się zmniejszą trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny Ale jestem happy !!!
stokrotka - u ciebie ciągle sie coś dzieje nie masz czasu na tęsknotę
Chętnie dołączę do Was
Jest to niewielkie pasmo kreseczek , w tym dwie szersze , które wyglądają tak , jakby podczas gojenia , nie wystarczyło kolagenu itp.