trzeba robic raz w roku

PostWysłany: ¦ro 2:14, 26 Mar 2014

Master noĹĽyczek jest tylko jeden. [link widoczny dla zalogowanych] Wydziela ci sie flegma? Zaczelam trajkotac po mniej niz 2 tygodniach.
jest też w rzeczywistości bardzo ładna (nie wyglada tak staro jk wychodzi na zdjeciach-bardzo ładna i dziewczeca
Teraz znów dowaliłam do pieca 10kg hehe i piję herbatkę...

jestem dojrzala, odpowiedzialna, spelniam kryteria itd itp [link widoczny dla zalogowanych] Jak pisałam wcześniej też piekły mnie oczy, miałam tak jakby piasek w oczach, ale to raczej od długiego siedzenia przed monitorem i telewizją.

I ostatnia według ciebie bzdura - witaminy - magiczne słowo które ma za zadanie ucinać dyskusję. Od kilku dni drętwieje mi palec lewej ręki,właściwie to on jest non stop zdrętwiały.Tak czuje ze to sie rozszerza coraz bardziej na drugi palec i w kierunku dłoni. Dążenie do doskonałości jest ewidentną oznaką braku akceptacji własnej osoby. Rzeczywiście, nie pomylił sie, bo po 3 miesiącach w końcu zaczełam normalnie zasypiać te 1300 zł to rozumiem że każdy musi wnieść składający pozew (oczywiście kwota zależna od dochodów) [link widoczny dla zalogowanych]
Najlepiej to rzuj sobie gume przy starcie i po to wtedy nie ebdziesz tak czula jak cisnienie pulsuje To co się dzieje z moją twarzą to już przechodzi wszelkie granicę. Wiesz co u mnie średnio trwa to jakieś 20-30 minut aczkolwiek jak już zaczynam dochodzić i widzę że partnerce się zbliża to przedłużam... Luvr (nie wiem jak pisać) u Madonny....... to Tobie z takich naprawde czarnych powinny wyjsc rude. U mnie na razie zastój... Witam wszystkich!
Turcy przyjeĹĽdĹĽaja i napieprzajÄ…, co?!
Fryzjer pokazał jaki kolor z tych włosów można uzyskać, jakie pasemka proponuje dołożyć.