To był ostatni dzwonek.

PostWysłany: Nie 10:14, 23 Mar 2014

a ja czytam od poczatku watek, tez jestem w ciazy ostatnio okres mialam 28 pazdziernika. [link widoczny dla zalogowanych] Miejscowo spalić tłuszcz pomogą ci masaże odchudzające tzw.modeling Ale gdzies tam jeszcze dosłyszałam hasełka typu >ciekawe czy doniesie wszystkie czekolady do kasy< a ta druga mówi
Belgia - 69 pkt.
to ma byc ta z jedna dziurka na koncu czy kilkoma po bokach?
Kilka cytacikĂłw dla Was dziewczyny
dorywcza około 15 godzin tygodniowo, do południa + ewentualnie wieczory.Stawka - 5zł/godz.

ile mozna utracic wagi przez 10 dni ?:> [link widoczny dla zalogowanych] Sevim, skąd jesteś, jeśli można wiedzieć???Może byśmy się spotkały i pogadały w 4 oczy...??Co Ty na to??Pozdrawiam

do Bery Zapewniam pełne wyżywienie które sama przygotowuje. a ten stan zapalny raz sie wyleczy i minie a raz nie. dzieki Ci bardzo brrrr ... [link widoczny dla zalogowanych]
Dlatego zjadamy mniej i nie chodzimy glodne. Nie lamia sie, nie krusza, mzna w nich ziemniki kopac dlatego jak ktos sie nie wykreca z domowych obowiazkow to akrylowe jak nic W kaĹĽdym razie jestem bardzo zaskoczona. BLAGAM! ManyPenny jakies mniej obfie Ja chodze na silownie od 2 tygodni 3X w tgodniu.Nigdy nie mialam problemow z figura ale chodzi tu o uda pupe i posladki, zeby byly twrdsze zawsze zaczynam od steppera - 20 min potem rower bieznia i takie tam.Moge powiedziec ze po 2 tygodniach widze roznice i cwiczenia na stepperze bardzo pomagaja Pozdrawiam.
Wygladaja naturalnie, blizna niewidoczna, opieka a doktor pod telefon non stop - a ze panikara jestem to wydzwanialam jak najęta!
bo całe zycie przede mna
Tunczyk i kurczak, jesli masz okacje to zwaz sobie 3 dkg kurczaka i zobacz jaka to jest ilosc Tunczyk odpada bo ma takie ilosci olowiu ze nikt rozsadny go nie wprowadza do diety.
poza tym od razu to on nie brazuje..