Gim im Gen Józefa Wybickiego - witaj! Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości.
teraz nauczona tamtym razem , miałam swojego lekarza i on o

PostWysłany: Wto 14:37, 25 Mar 2014

Dołączył: 24 Sty 2014

Skąd: Finland

postraszcie pourywaniem łbów ! [link widoczny dla zalogowanych] Czuję się normalnie, żadnego skoku ciśnienia, żadnych zawrotów głowy.Biorę L rano przy małym śniadaniu idę do pracy i nic... DZIEŃ SIÓDMY:
mam jeszcze blizne na czole ale ona mi tak nie przeszkadza bo i znią jestem ladna
Nastepnego dnia wybralam sie do lekaza chcialam sie dowiedziec czy to bromergon tak dziala jak sie odtawia ale lekaz zrobil mi usg i wyszlo jestem w ciazy.
A co sądzisz o hydrocolanoterapii.
clover - popieram...
Badanie przez odbyt nie było takie straszne.

pochwalcie się swoimi osiągnięciami. [link widoczny dla zalogowanych] Polka poznalam ja 20 lat temu ,wtedy gdy mi powiedziala swoj wiek tez nie chcialam uwierzyc, bo wygladala z twarzy bardzo mlodo na swoje lata.

Sprobuj porozmawiac z lekarzem na temat drozdzycy to zobaczysz co Ci powie zwykle zostaniesz zbyty i potraktowany jak swir. Mam mozliwosc takiej pracy w wakacje - podzielcie sie doswiadczeniem. i zastanawiam sie co trzeba zabrac ze soba do porodu na Zamenhoffa? Mimo restrykcyjnej diety i ćwiczeń brzuch po ciąży wyglądał fatalnie i nie miałam innego wyjścia. Oczy to podstawa , czasami wystarczy jedno spojrzenie i ............................... [link widoczny dla zalogowanych]
Jesli ma ktos jaies rady proszę o odp na maila. Kiranmayii Lambada Dziękuję, przekażę przyjaciółce te miłe słowa...każde wsparcie jest jej potrzebne, bardzo się boi.Pozdrawiam Więc iść mogę? 5. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida itp.
widze, że nie ma chętnych dodam, że zakładam tipsy za niewielką kwote- 40 złotych tipsy w tym hologramy lub brokat, 45 zł.francuska końcówka
powiedz, krem na twarz stosowałaśw trakcie?
Okres nie nadszedł.
Witam!

Wyświetl posty z ostatnich: