Tak mówił mój gin, bo póxniej podnosi sie podobno natura

PostWys³any: Pi± 12:29, 21 Mar 2014

wiec wierze ze wytrwasz dalej (noi ze i mi sie uda) [link widoczny dla zalogowanych] Pierwsze dziecko a M tak daleko...Ale pewnie masz za to luz bluz z obiadkami.
Mnie latami prześladowały migreny, drżenie rąk, problemy z pamięcią oraz ze snem.
To znaczy zaliczylam \griloparapetowke\ no i zaliczylam
ale naprawde polecam.....
no , ja zdecydowanie wole malgosie

pa..pa...do wtorku! [link widoczny dla zalogowanych] Przecież nie ma reguly, że każdy czterdziestolatek woli blondynki a nie brunetki, lub dwudziestki a nie trzydziestki .

Wczoraj podczas seksu bolało ją jak dochodziłem członkiem do końca. Inna sprawa jesli sie np. Ja was podziwiam i sama się zastanawiam czy nie zacząć z wami ? A po jakim czasie zaczeła ta blizna blednąc? to wyglada jak rajstopy [link widoczny dla zalogowanych]
2 Okupnik Napiszcie też czy można tam liczyć na pomoc instruktora i jak to wszystko wygląda cenowo. I naprawdę nie rozpływaj się tak nad tym , że pracujesz na tych wszystkich darozjadów. fajnie by było pogadać ' o naszych sprawach' z rówieśnicą a ja czytam od poczatku watek, tez jestem w ciazy ostatnio okres mialam 28 pazdziernika. nocuje w domu, ale zdarzalo sie pare razy ze mowil ze ejdzie do kolegi do innego miasta a szedl na spotkanie z kolejna panna poznana na skype i ja pukał. organizują?
Najlepsze są na drugi dzień