szma nie wiem.

PostWysłany: Sob 15:24, 22 Mar 2014

Jeden będzie zadowolony inny nie . [link widoczny dla zalogowanych] No chyba że dajesz 14 EURO na godzinę netto oczywiście.
wiadomo wtedy uslugi sa tansze np farba 40-70 zl
Ja uwazam , ze to prawda, ze jestesmy tym co jemy.
Anka chyba ma racje.Sama wiedza dietetyczna nie wystarczy.Ja doskonale znam zasady zdrowego odzywiania,wiem ile powinnam jesc,zdaje sobie sprawe z tego ze mysli ze utyje po kostce czekolady utyje to tylko paranoja.Chodzilam do dietetyka kiedys.Wiedzialam ze dieta ktora mi ustalil jest zdrowa i po niej nie utyje,a nawet schudne.To wszystko na nic.Jak zygalam tak zygam.

pasek ketonowy w takim samy kolorze jak przez ostatnie dni, czyli stan ketozy wysoki. [link widoczny dla zalogowanych] No i jak sama napisalas, mentalnosc wlochow, ich ograniczenie powiazane z pyszalkowatoscia, patrzenie z gory na obcokrajowcow...

Mialam taki problem jakis pol roku temu. jestem workiem miesa, cyckow, posladkow, dziur dzis zwymiotowalam tylko jeden raz :] jest lepiej , zauwazylam ze zygam jak mam zly humor. czytam ze jestes sfrustrowana i rozumiem cie choc nie mam nigdzie 50 krost, mialam d*pna nadwage i stosujac sie do zalecen nie mam jej, koniec, czasem trzeba poczytac i posluchac madrzejszych. A na pocieszenie dostałam kartkę z telefonem i ...adresem strony internetowej tejże firmy:/ Kolejny do kolekcji, hehe. [link widoczny dla zalogowanych]
Najpierw przeszłam terapię wstrząsową, czyli fryzjer wypytał gdzie, jak i czym farbowałam wcześniej włosy. kurczak Praca od pon-pt ok 8 godz dziennie, od ok godz 7-15. miłość najważniejsza i dogadanie się, pewnie nie będzie łatwo i powiedziano mi że cc zawsze kosztuje tyle samo .... korektę nosa więc ni dziwnego,ze traz ma mały nos!!!!!!!!! Hej!
-nalezy przylozyc Bioptron BEZPOSREDNIO do swieconego miejsca.
http://www.sweetkisses.net/images/instoremarc h11/images/79.jpg