Przywitałam go i nagle - przecierz go znam !

PostWysłany: Sob 2:00, 22 Mar 2014

Polecicie mi jakiegos fryzjera ktory da sobie rade z moimi wlosami?? [link widoczny dla zalogowanych] Trzymajcie siÄ™!
widze ze chociaz poczucie humoru cie nie opuszcza hahaha!
NIE IDĹą do salunu Cleopatra.

Chcialabym wiedziec jak spedzaja czas fajni i WOLNI mezczyzni. [link widoczny dla zalogowanych] rozmiar kontynentalny), którego nie ma w sklepach, więc zdaje się, że z kimś tu jest coś nie tak...

a rodzicom przydałoby się podrzucić jakąś porządną lekturę na temat choroby, albo isc do pedagoda i poprosic go o rozmowe z rodzicami...przykre to, jak mozna nie zgodzic sie na terapie? ja też właśnie słyszałam że takie typowe brzuszki (i różne ich kombinacje) wyrabiają jedynie mięśnie a tłuszcz zostaje! własnie wrociłam od siostry z urodzin taka rodzinna bibka i wiecie co mam kilka spostrzerzeń dobrze ze chociaz nazywasz rzeczy po imieniu oszustwo to oszustwo - rok spokojnie mozna przezyc z oszczednosci -jesli sie takowe poczynilo - a jak ktos jest taki zaradny ze mysli o rozmnazaniu nie majac pieniedzy - no coz....kazdy sobie rzepke skrobie, mnie tam to ani grzeje ani ziebi marleenko nie nasmiewam sie z waszych obaw u mnie to tez pierwsze dziecko pierwszy porod i wiem co czujecie bo sama to przezywam. [link widoczny dla zalogowanych]
Postanowiłam sobie go zakupić dla własnego użytku. http://www.cytologia.fora.pl/ no i jak tam u mnie na razie ok no ale to początek ehh ciesze sie że się zdecydowałam przede świetami myśle że to nie najgorszy pomysł po gfłodówce mniej będą kusic zapachy swiąteczne tzn ciast itp przynajmniej u mnie tak było że po głodówce wcale mnie nie ciągneło ani do słodkiego ani do tegi chemicznego zarcia typu pizza czy chipsy no nic uciekam buzka i powodzonka życzę tylko oczyszcza jelita... tez uwazam, ze Foremniak NIE MA w ogole urody, wiec nie rozumiem zachwytow nad nia! pozdrawiam dzielcie sie opiniami walczmy razem ManyPenny, jeszcze raz gratulacje.
W tym przypadku swiecenie punktowo min.
W kaĹĽdym razie trzymam za Ciebie kciuki!