pozdrawiam!

PostWysłany: Nie 20:20, 23 Mar 2014

NAJLEPIEJ JAKAS KNAJPA. [link widoczny dla zalogowanych] Wykazywały one także szczególne zainteresowanie produktami z przewagą tłuszczów i cukru, co wydaje się być bardzo podobne do współczesnego modelu żywienia człowieka. Położysz się na plecach.
jestem w szoku ..niedlugo ide do psychiatry licze ze mi duzo pomoze ...
Ja tez sobie na razie posiedze w domku, a potem moze sie gdzies na \plotki\ wybiore....niezle, co?

Jest takie mądre przysłowie pasujące do niej \ nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu\. [link widoczny dla zalogowanych] witam wszystkich..o co chodzi z tym zabrzem bo ja nie wiem nic na ten temat..

no, juz myslalam ufff Od pasa w dol to jest masakra a w gornej czesci ciala to jeszcze nie az tak zle.... Wiele jest tu wpisów, że jednak można ją pokonać samemu, ale trzeba tego chcieć!!! Wiem jedak ze mu sie berdziej podobaja blondynki. to samo teraz dzieje sie w mysłowicach jedna wielka ku.. [link widoczny dla zalogowanych]
ale sa dni kiedy czuje totalna bezradnosc, bezsilnosc, brak nadzieji ze kiedykolwiek spedze chociaz godzine w ciagu dnia zeby o niej nie myslac.. [link widoczny dla zalogowanych] Taka ładna pogoda, szkoda w domu siedzieć. Jak wybierzesz opcję pierwszą to proponuję aha dzięki za odpowiedź Możesz oczywiście nakładać inne farby bo powiem szczerze ze bardzo długo bedziesz czekac na to aż włosy same odrosną do naturalnego koloru a co do odbudowy włosów proponujefirme elseve teraz jest nowa linia odbudowujaca z cementem taki żółty kup sobie go z odżywką i używaj efekty napewno dostrzeżesz są jeszcze różnego rodzaju maski z kerastasse które kupisz w dobrych salonach lub też widziałam je na allegro firma loreal. forach internetowych czy gazetach lokalnych?
(Ok, no biust też niestety trochę wcięło, ale deska czy super_deska już dawno przestało mi przeszkadzać )
Polecam!