\ nie martw się to nic dziwnego, że podczas brania M czasa

PostWys³any: Pon 9:38, 24 Mar 2014

Wesolo, co? [link widoczny dla zalogowanych] podkreślam,że nic mi nie ropieje,nie jest nawet czerwony poprostu nigdy nawet nie bolał,a brzydko wyglądał,ale teraz jest dramat!!! polecam panią Dorotę.Pracuje przy Nowym Kleparzu.
tu jest forum o separacji
Moim zdaniem beż.
Ja polecam salon Rulczynski w Katowicach Obsluga przemiła, ceny nieco straszą, ale jestem w stanie zapłacić te 75zł za ekstra fryzurę.

To są powazne choroby. [link widoczny dla zalogowanych] Mam strasznie maleńkie mieszkanko i zależałoby mi na składanym sprzęcie.....

Rok temu , tak jak ten lekarz mi obiecał, pzysłal mi badania robioe przez lekarzy angielskich - badali oni ludzi regularnie poszczących i tak potwierdzona wydzielanie przez organizm tej substancji zakwaszającej ........ Ja przebiłam miesiąc temu. to nie pomaga!! Dzieje się tak tylko wtedy, gdy towarzyszą mi opisane wyżej objawy. nikt ci nawet nie podziękuje.ale może kiedyś coś w tym kraju się poprawi i..............a wtedy nas docenią [link widoczny dla zalogowanych]
Czy pójdę ponownie: Ja tez biegam ale nie codziennie,tak trzy razy w tygodniu,basen mam pod bokiem,ale moge tylko pomarzyc ,bo jak sie dogadam. już widzę jak to ona musi zaczerpnąc Waszej rady... a lacibios biorę teraz tez i po skonczeniu kuracji gin doradził wziac jeszcze jedno opakowanie. a ja mam pytanie???? 23 czerwca wyezdzam do Włoch dokładnie do Sarnico czy możecie mi powiedzieć coś wiecej o tym mieście ? wyszły duze zmiany jednak jak twierdzi lekarz jeszcze nie konieczna jest operacj, zalecił systematyczną rechabilitacje, obiawy się pogłebiały ,ręka zaczeła drętwieć do łokcia i zaczeły się nocne bóle , które budziły mnie po kilka razy w ciągu nocy .To spowodowało że chodziłem w dzień nie wyspany ,obolały , nieprzytomny.W skutek czego wylondowałem na zwolnieniu i na ręcie .Następnie skierowano mnie na chirurgie plastyczną ręki gdzie po badaniu eeg stwierdzono zespól ciesni nadgarstka ,po ok.
i drugie pytanie...może dziwne...ale chciałam wiedzieć kiedy boli...czy jest to moment przebudzenia..?
O ile wiem torbiel krwotoczna to endometrialna czyli powistala z krwi.Co miasieąc mamay okres i z niewiadomych powodów czesc tej krwi cofa sie jajowodami do jajników i stąd robią sie nam te torbiele.
I mam nadzieje ze bedzie najskuteczniejszy.