Nie czuje głodu wiec po odstawieniu napewno nie rzuce sie n

PostWysłany: Wto 3:21, 25 Mar 2014

nie słyszałaś nigdy o tym ????? [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] Patrząc logicznie to powinno działać.Ale chyba najskuteczniejszy jest masaż.
a pogoda nie zabardzo - leje i zimno, warto zabrac cos dobrego od deszczu (nie parasol, bo wieje jak diabli...)

Kto powiedział że to nie może być obiad? [link widoczny dla zalogowanych] Ostatnio przeszłam sprawę sądową z ubezpieczycielem i w związku z tym przebrnęłam przez szereg opinii biegłych w sprawie blizn.

Ile czasu nosisz aparat? teraz juz nic nie boli, ropa nie leci, nie ma opuchlizny i jest poprostu super. tak jak podałaś jest prawidłowo i tak najlepiej robić. Cabernet Savignion albo Merlot , californijskie, z Chile albo australijskie.Pycha !! Tez wlasnie slyszalam ze jakos tak sie goją. [link widoczny dla zalogowanych]
Proszę o wasze uwagi . jestem z Wami i czekam na wypowiedzi osob po; A wypełniacze stałe zqawieraja, np. witam! Monika - chętnie, ale nie wiem czy się nadaję Moja emigracja nie jest dyktowana powodami zawodowymi naprawde mozna się tam duzo nauczyć hej dziewczyny mam cos podobnego czasami odczowam bol po prawej stronie podbrzusza tak jak by jajnik mialam badanie ginekologiczne ale lekarz powiedzial ze wszystko ok czasami wydaje mi sie jak by brzuch po tej stronie byl lekko spuchniety ale nadal sie boje doradzcie mi bo nie wiem co mam robic
Uważam, że na ta dieta to lajcik, choć wiadomo- wszystko może się przejeść (jak mi zupa szpinakowa).
Ale to naprawdę mistrz (skusiły mnie informacje na jego temat, dyplomy, nagrody, odznaczenia), w dodatku dużo taniej niż w innych profesjonalnych salonach.
Ponawiam pytanie:
ZazdroszczÄ™ (ale nie zyczÄ™ Ĺşle i trzymam kciuki), ĹĽe tak u Ciebie szybko to biegnie.