Gim im Gen Jzefa Wybickiego - witaj! Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci.
Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna                    FAQ
             Uytkownicy
Na początku wyszła jedna jedynka dolna potem było trochę

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
PostWysany: Pi 10:09, 21 Mar 2014

Doczy: 24 Sty 2014

Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

idż się pomodlićmoże ci też to pomoże .Jak ci pisałam ani świecowanie uszu cię nie oświeci i ta twoja metoda też na wrastające paznokcie nie pomoże.Ludzie tu piszą do innych o dobrych rezultatach po klamrach metalowych a ty dalej z tym voodoo wyskakujesz. [link widoczny dla zalogowanych] tak wiec trzymajcie sie dziewczyny! Zdecydowanie nie polecam.
hej milkakilka to tez moj pierwszy dzien, nie jest zle do tej pory tylko ta pogoda mnie troche wykancza a to napewno nie pomaga.
Do tylko lekarz
Sosnowiec,ale myslę ze wszedzie podobnie
Także uważam że jest taki normalny, napewno nie jest konowałem, ale tez nie cudotwórca....
Moglibyscie mi powiedziec cos na temat tego:

Ale ze swoim kolczykiem ze stali hirurgicznej?! [link widoczny dla zalogowanych] wiecej info znajdziesz na gabriel.szkola.pl czy cos takiego.

Groszek Po piwerwsze mało ktory salon robi dekoloryzacje...ładują rozjaśniacz na głowe i rozjasniaja...a to nie jest dekoloryzacja tylko rozjasnianie...W wiekszosci salonow w jakich pracowalam nie robili prawidłowej dekoloryzacji....Do tego jest specjalny produkt ktory mieszasz z ciepłą wodą i nakladasz na włosy i pienisz, sciąga on farbę a nie rozjaśnia włosy jak rozjasniacz typowy...powinnas trafic gdzies gdzie to robią, w twoim przypadku pare minut będą masować włosy tym produktem, umyją, nałożą odżywkę i koniec...30 minut roboty. A teraz zaden szanujacy sie lekarz nie chce zwiazac sie z ta buda, zostal im tylko BROMA. Dowiedziałam się o nim w 2009 r i ma ok 8 cm. Uważam, że jest rewelacyjna, czy ktoś może wie gdzie ona pracuje? [link widoczny dla zalogowanych]
ale z drugiej strony żabki funkcjonują i ludzie z tego się utrzymują. Nie jestem aktywna fizycznie, mimo, że sporo chodzę to jednak nie uznaję tego za wysiłek. Klapeczko,pamiętam ,będę za Ciebie trzymać kciuki!!!Będzie wszystko oki!!!Ja mam 25-go stycznia.Perzecież to zaraz brrrrrr Nawet jak sa polskie to mozesz otrzymac ich nostryfikacje. jak jest taka sama wiesniara w zyciu i oferma to ja p..... jedynym minusem jest cena, całkiem spora, ale z tego co wiem to teraz nawet można wziąć szkolenie na raty, ja wybieram się styczniu. teraz jestem w 22 tc ale pirwszy objaw to bardzo bolesne sutki, a przed okresem zawsze bolaly mnie cale piersi.
Sugerujemy się jedynie WYPOWIEDZIAMI FORUMOWICZÓW ale nie chce nam się tłumaczyć tekstów anglojęzycznych o SIBUTRAMINIE które są publikowane i jakoś NIE PISZĄ TAM ŻEBY MIAŁO TO ZABIJAĆ.
no to wtrace tak jednym zdaniem na temat nowej g\gwiazdy\

Post zosta pochwalony 0 razy
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna -> Nasza Szkoa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo