możesz pomarzyć kurdupelku

PostWys³any: Czw 6:06, 20 Mar 2014

Witam mam dokładnie ten sam problem co GIBSON i tak samo pomagam sobie w nocy co prawda nigdy nie polewałam ich wodą teraz pisząc też mi drętwieją to jest straszne nic nie można normalnie zrobić rano trudno prowadzić samochód pracować spać i najgorsze że nic się na to nieporadzi 2 lata temu wybrałam serie zastrzyków i mnustwo leków i co nic i tak się męcze do tej pory to już zaczyna mnie przerastać najgorsze są noce dużo bym dała za informacje jak tego się pozbyć mam 33 lata a tak jak bym 80 miała co będzie dalej??? [link widoczny dla zalogowanych] Nie wiem jak to wytłumaczyć bardzo mi pocieniowała... Polecam pierogi ze szpinakiem i Fetą!!!!
Patulek juz Twoj termin blisko wiec moze zaraz zacznie sie pierwsza faza porodu

Faktycznie jestem zapatrzoną w siebie egoistką jednak nigdy nie przyszło mi na myśl aby powiedzieć o sobie \orginalizm\ ... [link widoczny dla zalogowanych] Pod wzgledem fryzjerstwa polecam obu, pod wzgledem jakosc/cena to p.Roberta.

Kręcą się tak bardzo, że powstają tak zwane \\\pierścionki\\\. Aktualnie jestem ruda, zawsze marzyłam, żeby być ruda, ale niestety moje włosy jzu od dwóch lat są męcząne przeze mnie tą okropną farbą, więc stwierdziłam ze chce wrócić do naturalnego koloru. Witam! Nie przesadzajmy, że wszyscy w necie kłamią, bo po co, przecież to i tak anonimowo i nie wiemy, ze to akurat ona ma 57 cm w pasie! Ja pewnie spedze pol dnia na telefonie i w internecie. [link widoczny dla zalogowanych]
Jeszcze tu masz taką kokardę z włosów A tu masz linka: W razie potrzeby pomiędzy dawkami proszę stosować Nurofen, Ibuprom, Paracetamol lub Pyralginę. Moze kupic jakis inny numer telefonu na komorke albo zalozyc nowego nicka na skypie i stukac z nim. przepisała mi też lek myolastan, ale nic nie działa za bardzo. Witam wszystkich! Mam 14 lat i po moim genialnym pomyśle na odchudzanie zanikła mi miesiączka .
A mój jadłospis jest nastepujący: