Może podprasować sztywną fizeliną?

PostWys³any: Czw 11:22, 27 Mar 2014

moze znacie dobrego szpeca od tokso na slasku?? [link widoczny dla zalogowanych] A dlaczego chcesz wyjeżdzać do Anglii,skończyłaś już naukę?Może jednak zostaniesz?
chce kotka,
a mi sie humor poprawil osoba o tak przecietnej urodzie stala sie mega gwiazda i symbolem seksu hoh.
Niewiem jak ich ujarzmić.

witam , moze ktos wie gdzie sa fajne promocje na oczyszczanko?? [link widoczny dla zalogowanych] takim:

wy jestescie p******i pająki są nie grożne jeśli ich sie nie boji i od razu was nie ugryzie pająk ma trzy sposoby jak wyczuje zagrożenie albo gryzie co nie często albo ucieka albo jak ptasznik wyczesuje włoski z odwłoka i wtedy lecom te włoski z odwłoka do nozdż albo oczu one bardzo pieczom no i najczęściej właśnie wyczesujom włoski a pająki to tak jak mysz tylko z osmioma nogami i brzytsze nie zabijajcie ich tylko w słojk i na dwur je wynieś dzieci sie zebraly czy jak?? To Twoja najlepsza wypowiedź...jeszcze kilka postów i poczujesz o co naprawde chodzi w pisaniu. daj spokoj, poszlam do berendowicz kublin jako modelka, za darmo mnie mieli sciac, liczylam ze fajny fryz bede miec a tu zonk! oczywiscie tatlim, nie zamierzam nikomu niczego udowadniac na pewno zmaleje nie ma sie co oszukiwac [link widoczny dla zalogowanych]
Dla wszystkich po wielkim Mam pytanie odnośnie tabletek dopochowowych Gynalgin. Mam zbyt tęgą sylwetkę, jestem za wysoka, mam grube uda, szerokie biodra i zbyt tęgie łydki. A oto i moja: jeśli macie jakieś pytania o pająkach to pytajcie sie mnie ja hoduje i bardzo dobrze sie znam na tym Potem zmienilam zdanie. Bo wiesz, że w dobrze dobranym staniku piersi wyglądają na sporo mniejsze, a sylwetka na szczuplejszą, sama zobacz:
Jest najlepszy
2) a dlaczego akurat do nas pani złożyła podanie?
Mysle ze najlepszym i najbardziej wiarygodnym zrodlem bedzie po prostu zadzwonienie do firmy ktora ubezpiecza meza i zadanie tego wlasnie pytania.
Jeny , Yaiya , godzinÄ™ na orbitreku??