Może ktoś miał taka sytuacje w życiu,,albo też jest prz

PostWys³any: Pi± 22:56, 21 Mar 2014

Mam ten sam problem, co chyba tu każdy, ale interesuje mnie kwestia tych pieniędzy tzn., skąd wiecie, że trzeba coś wpłacać i gdzie wpłacacie, bo mój chłopak złożył dokumenty, ale nic o kosztach mu jeszcze nie powiedziano!! [link widoczny dla zalogowanych] chciałabym zrobić sobie kolczyka w pępku lecz mam uczulenie na nikiel... św.
Czy przykładowo dużo palisz?
Synek mi więcej nie daje.
Polecam wszystkim wyjazd tam - bo w Bieszczadach jest zupełnie inny świat i ludzie.
Elka.

ja planuje tam wyjechac w przyszlym roku, niedawno zaczelam uczyc sie jezyka... [link widoczny dla zalogowanych] stopniowo sie wykruszali.....

rano są tragiczne. Rower, bieżnia, steper, siłowe + 15 min sauna. wszystko jest opisane, pozdrawiam Jeszcze chciałam zapytać jak kondycja Twojej skóry po tak dużym spadku wagi? Piszcie na moj e-mail [link widoczny dla zalogowanych] Napiszcie plis [link widoczny dla zalogowanych]
A ja przynajmniej wychodząc z domu nie musiałam słać łóżka (bo przecież nie wypada w bałagan zapraszać ludzi) i nie kręci mi się nikt obcy po domu. Jak pójdziesz raz na tydzień to ci guzik da. Ostatnio często piję soki, kupuję jabłka na kilogramy, wyciskam i piję. Zapraszam Imienniczki na Gg 1877640 ja książeczkę wyrabiałam tydzień temu...kosztowała 100zł + wizyta lekarza - 45zł - we wrocławiu...także widze, że ceny są różne u lala lalala lala lala Kwaśniewska jest przygrubawa, chyba, że wszystko się u niej tak szkaradnie rozłożyło.
Znać fachowca.
I jak Ci sie ogolnie wiedzie?
Praca 20-24 godz.
z gopry dzięki i pozdrawiam