ManyPenny

PostWys³any: Wto 21:49, 25 Mar 2014

a ja mam taki problem ;/ Skończyłam brac Gynalgin 2 dni temu, lekarz kazał mi iść na cytologię po 3 dniach od zakonczenia kuracji a potem do niego na kontrole jak beda wyniki, lecz teraz już powinnam dostać okres i również mam problem, bo boje się że globulki nie pomogły, nadal coś mnie swędzi i biała wydzielina sie wydziela (nie wiem moze to jeszcze pozostalosci z tych globulek??) . [link widoczny dla zalogowanych] a ja mam prawie 50 lat, znajdzie się towarzystwo co mnie przyjmie? Efekty nie sa oszalamiajace pije ja 2 tyg czego wymagac.
i dlaczego tak wiele osób dopada taki stan ?
coście się tak zawzięli?!
Po dwóch tygodniach okazało się, że rana źle się goi i znów dostałam bolesny znieszulający zastrzyk i wyczyszczono mi ranę oraz założono nowe szwy.
Nie widze zadnego sensu.w tym co piszesz cbyba ty sie.zgodzisz.ze tez nie.

no, szkoda waldka goszcza ;((( [link widoczny dla zalogowanych] A o słodoiku poczytaj, jak reaguje wątroba, gdy mózg odbiera \sygnał\ ze organizm dostaniee cukier, którego nie dostarczasz.

Zuzu czekamy na wynik bety i ściskamy kciuki a moze tak jest po sexie???czasem??????? Jak każda z was pragnę mieć cudną figurę i uśmiechać się do siebie za każdym razem,gdy spojrzę w wystawę sklepową,którą właśnie mijam.Pracowałam fizycznie przez dłuższy okres czasu,ale chcąc spróbować czegoś innego, nowego znalazłam siedzącą, umysłową pracę.Wcześniej nie narzekałam zanadto na swą figurę, wygląd.Pracowałam przez 6 m-cy, siedząc na krześle, za biurkiem i nawet nie zauważyłam jak zaczęłam przybierać na wadze. Dzieki za feedback Mozesz śmiało mame do nich wyslać o ile jeszcze zdążysz lub nie posłałaś jej gdzie indziej. [link widoczny dla zalogowanych]
Naprawdę rewelacja jestem strasznie zadowolona, nawet ceny mają niższe od berendowicza i to o wiele a jakość ich usług to po prostu rewelacja Miałam masaż głowy podczas mycia pierwszy raz w życiu SUUUUPER . Wczorajszy drugi dzien dietki przezylam,nie zlamalam sie, choc byl taki moment,ze bylam tak potwornie glodna,a nie bylam w domu i nie mialam pod reka NIC do ejdzenia z dozwolonych mi produktow. Troche żałuje że nie wyciągniemy jej do końca lipca ale trudno poczekam jeszcze troszkę... ale dzieki za dobre checi. pilnuje dziecka kolezanki, albo jako hostessa. Pozdrawiam Wydaje mi się, że główny problem tkwi w psychice.
mam ich mnóstwo , parciane , w kratke , pasy od koloru do wyboru prócz białej i różowej...
A dokładnie, napisała co pownnam jeść, jak się odzywiać, aby kilogramy (gramy), które zrzuce podczas głodowki, nie wróciły.