Jutro wzięlam sobie wolne, ale we wtorek nie wiem jak to be

PostWys³any: Wto 17:53, 25 Mar 2014

surowe i nie obrane (tak było w przepisie (?!)) pokrojone w plasterki ułożone dachówkowo..... [link widoczny dla zalogowanych] Na dzień dzisiejszy nie mogę jeszcze powiedzieć o efektach, bo jestem 3 dni po operacji tak wiec jestem opuchnięta, ale co mnie bardzo zdziwiło nie było takiego bólu, jakiego sie spodziewałam się. dodam że wybieram się niebawem di gina , bo to już 2miesiące bez okresu są...
Do wwaaww
chciałam jeszcze tylko dodać że naprawde podziwiam takich ludzi jak Ty, ale masz racje zdrowie jjest najważniejsze Też będe mieć dużo drutów w całej nodze bo założą mi aparat na udzie i dodatkowo jeszcze chyba jeden ring na łydce z powodu koślawości kolana - cała noga w żelastwie pozdrawiam serdecznie
I teraz nie wiem, czy kupiłam może zbyt ciężki sprzęt jak na moje gabaryty, czy to wina podłogi, ale czy stoi na panelach czy na dywanie to prawie na jedno wychodzi (no może na dywanie odrobinę ciszej).
Edyta Górniak jest piekna,a Kukulska tez ,ale nie tak jak Edyta.

ja pisakowanie, larkierowanie stety niestety robię co pół roku gdyż bardzo często odnawia mi się kamień i nic na to nie poradzę mimo że myję zęby trzy razy dziennie plus nici dentystyczne i szczoteczka soniczna za okolo 700 zł. [link widoczny dla zalogowanych] ...ach!!!

Bo SANEPID im zamknal ten lupaner i prawdopodobnie przyjmuja na lewo. Kątniki są wyjątkowo bezpieczne... oczywiście możemy nabawić się jakiegoś gówna. W Koszalinie jest Europejska Akademia Szkoleniowa organizująca roczne szkolenia fryzjerskie i kosmetyczne. Nie jest kosmetyczka ale siostre na slub malowala i siebie i wyszlo jej bardzo ladnie. [link widoczny dla zalogowanych]
sprzęt marki maxxus.Jest dosć drogi i dlatego chciałam zasięgnąć opinii na jego temat. Wiecie może gdzie w Szczecinie można pojeździć na rolkach. Szukam fryzjera który mi zrobi blond pasemka, a raczej odrosty I NIE ZNISZCZY MI WLOSÓW (czyt SPALI) I BEDE WYGLADAC REWELACYJNIE Unieważnienie ślubu cywilnego jest raczej rzadkie i naprawdę w wyjątkowych sytuacjach. nie boisz sie ze beda na ciebie mowic moherowy beret ? Wszystko tak jak opisano powyżej. Niby tu wyskakują w radiu telewizji i babskiej gazecie glamur.
Zakładać je czy mozna na gołą noge?
Poszukuję piosenki \don`t you wake me up\ śpiewanej przez Mimi