Gim im Gen Józefa Wybickiego - witaj! Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości.
Jesli masz jakies pytania ,pisz smialo.

PostWysłany: Czw 7:27, 27 Mar 2014

Dołączył: 24 Sty 2014

Skąd: Finland

znacie jakies strony gdzie moge zobaczyc jakies fryzury( długie włosy) .... [link widoczny dla zalogowanych] Tak, juz jestem PO. hehe moja sis jest w ciązy ciekawe jak zareaguje gdzy jej to pokaze hahahah
No dobra to ja opowiem wam.
3 dużo piję, szczególnie wody, wodę z cytryną, zioła moczopędne i zero kawy i kofeiny

NIE OPŁACA SIE ICH KUPOWAC!!JA SWOJE SPRZEDAŁAM WŁASNIE NA ALLEGRO!!! [link widoczny dla zalogowanych] Instrukcja:

A mozna to robic na krotkie obgryzione pazurki ?? Pozdrawiam Kim Wild Naprawde na nia licze. Przydała mi się ta strona, tam jest wzmianka o wierności, więc może mamy jekieś szanse, jakbyście coś mieli to piszcie, każda pomoc jest ważna, buziaki [link widoczny dla zalogowanych]
dziennie przed wyjsciem na slonce, bardzo szybko zrobisz sie brazowa, nie popazona i opalenizna dlugo sie bedzie utrzymywac ). Ale czy to minus? Polecam szpital dermatologiczny na Koszykowej w Warszawie. A ty jestes homo niewiadomo, czy narcyz, skoro chcesz byc dla siebie pociągająca. Rower, bieżnia, steper, siłowe + 15 min sauna. Gratuluję wam z całego serca i proszę abyście za mnie również trzymały kciuki!!! kurde felek a co to za żydówka?
ja tez wstrzymuje przy napieciu miesni!
Chyba LOGICZNE jest, ze mozna zrzucic tyle naraz, sam Tombak o tym pisze, radze doczytac a nie obrazac i madrzyc sie.
A zta tygodniowka to trudno mi w to uwierzyc, od razu widac ze nie mieszkasz w Irlandii bo nie znasz tutejszych realii
przeciez mozesz uczyc sie jezykow czy pracy na kompie w domu, sama.

Wyświetl posty z ostatnich: