Giles Milton opisujacy w ksiazce Biale zloto historie piratĂ

PostWysłany: Nie 5:07, 23 Mar 2014

1) posiada pełną zdolność do czynności prawnych, [link widoczny dla zalogowanych] mam ogromna prosbe do osob ktore mialy taki zabieg o napsianei jak to w rzezcyiwstosci wygladalo.ja mam krotsza noge o 2 cm i w poznaniu powiedzili mi o 2 metodach Ilizarowa i skracania zdrowej nogi slyszlaeliscie cos o tym 2??bo ta pierwsza to racaje odpada po urodzeniu mialam zwichniecie stawwu biodrowego i 4 operacje na to..a mzoe ktos z was ma podobna sytuacje??prosze o kontakt pozdrawiam jak pamietacie jestem na diecie niełączenia od poniedzialku i trzymam sie ,weszlam rano na wage i 1 kg mniej a wcale sie nie glodze a jak mam ochote na slodkie to zjadam 1/2 arbuza .
I w ogĂłle nie czujÄ™ pragnienia, naprawdÄ™.
Pisze bo tez mialam torbiele.
Jestem 2 miesiące po abdominoplastyce, czyli pełnej operacji powłok brzusznych, łącznie ze zszyciem rozstępu mięśnia prostego.
I cały czas o tym rozmawiamy.
2.
wyglada jak wĂłr!
http://www.megaupload.com/?d=1KWHWBH9 - rozciÄ…ganie

Na pewno odstawię pieczywo, biały ryż, cukry..... [link widoczny dla zalogowanych] najpierw usuwa się kamień ultra dzwiękami skalerem,potem piaskuje piaskarką,potem czyści sie pastą polerską z fluorem a na koniec lakieruje.I to jest higenizacja zębów

Jestem pewna, ze Dziadek jest juz spokojny i opiekuje sie Wami z gory. Nie bylo mowy o zdrowym snie, spalam w dzien pare godzin, potem znow do pracy. Według mnie to są ciężkie ćwiczenia, bo sęk w tym, że by nie odpoczywać w trakcie, tylko zrobić wszystko w jak najszybszym czasie-dlatego nazywają je aerobowe. to byłam ja bebe18 Wybieraj raczej zdrowe produkty- duzo warzyw, owocow, ciemne pieczywo, chude miesko, ryby, malo slodyczy (a najlepiej w ogole, ale jest ciezkie do zrealizowania-wiem z wlasnego doswiadczenia ). [link widoczny dla zalogowanych]
sztruks i jeans ..nie wiem... Czesc wszystkim po przerwie postanowiłam napisać jak sie sprawy mają, a wiec: Aaaa to sie mi pokickalo cos Drogie panie, mam podobny problem, jestem w sumie główną atrakcją dla chłopców w mojej szkole. powodzenie bedzie potrzebne.najdluzsza moja glodowka trwala 14 dni i w sumie moglam ja ciagnoc ale rodzice przylecieli na urlop wiec nie moglam. Najnowsze doniesienia naukowe potwierdzają, że w czasie trwania sytuacji stresowych tyjemy przede wszystkim w okolicach brzucha, a przy uparcie podejmowanych próbach odchudzania ten okropny tłuszcz najtrudniej zgubić. poza tym w barze potem wiele osob uprawialo sex m.