Gdzie szukać takiego kontaktu?

PostWysłany: Nie 16:07, 23 Mar 2014

Jestem spakowana i przygotowana do szpitala. [link widoczny dla zalogowanych] Używam go już ok 3 miesięcy i paznokiec jest teraz normalnego wyglądu nic mi się nie wrasta i nie boli !

Tylko 25 zł + przesyłka! [link widoczny dla zalogowanych] - Motylku wlasnie zjadlam moj obiadek - filet z lososia z odrobina

Przeważyły zdecydowanie pozytywne opinie na jego temat w necie (chyba że to autoreklama Potrzebowalam tego kopniaka przebijałam mojej kuzynce kolczyk , kupiła ona masc znieczulająca ok 30 zł nic nie bolało , a przy przebijaniu smiała sie Zgadzam się z poprzedniczką co do tych wystapień w samej koloratce ......... Maarla:mialam na mysli,ze przed rozpoczeciem diety unikalam tluszczow [link widoczny dla zalogowanych]
1 lenka - the show teraz jak czytam objawy tokso to chyba to bylo to - powiekszone wezly karkowe i szyjne, z guzkami, bole gardla, objawy podobne do grypy , bole miesni , nie dostalam zadnych lekow i badan szczegolowych bo lekarz stwierdzil ze to przechodzona infekcja wezlow ( teraz nie mam takich objawow ) w tym czasie mialam robione trzy razy badania krwii , co trzy miesiace, po ostatnich informowalam lekarza, ze mam zamiar zajsc w ciaze i czy juz moge, stwierdzil ze infekcja jest juz przebyta i nie ma obaw, guzki zanikły, a teraz taki wynik. Jesli kupi sie za duzego orbitreka to sa problemu z cwiczeniam poniewaz sie plywa na nim a nie cwiczy. 7 - pierwsza u dolstr. mrowa gratylacje za wytrzymałość ja robie 2 lata krócej to może dlatego że jak wyjedziemy za brame to mamy wszystkich głęboko w d... a wybawie ale to jeszcze kuuuuuuuupa czasu ... Latem tego roku wróciłam z wczasów, staję na wagę, a tam - 76 kg!!!
Oczywiście to powinno iść w parze z normalnym odżywianiem się, bo chyba wszyscy tutaj wiedzą czym jest wilczy głód po niskokalorycznej diecie, jest to coś nie do zahamaowania i wówczas takie coś jak silna wola nie istnieje.
DOBRY GINEKOLOG- RZECZ BEZCENNA,
Cała ta rozmowa odbyła się w obecności mojego męża, chyba się domyślacie co było po jej wyjściu.
Ale wĂłwczas uderzam w innÄ… stronÄ™ :
communards-don`t live me this way
Moja kuzynka przed weselem schudła na niej 15 kilo.