Gim im Gen Jzefa Wybickiego - witaj! Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci.
Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna                    FAQ
             Uytkownicy
Earth, Wind & Fire - September

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
PostWysany: Wto 16:13, 08 Kwi 2014

Doczy: 24 Sty 2014

Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

HELP.!
Mniej więcej. Duza ilosc tluszczu powoduje wiec jedynie ze 90g dostaje sie do krwi.

nie mam wrastajacego paznokcia ale tez mam problem z dzikim miesem [link widoczny dla zalogowanych] Nigdzie Was nie widać.
czy efekt bedzie ten sam? hehe benusik ja zmienilam lekarza,ale po tym jak sie okazalo ze niepotrzebnie mialam lyzeczkowanie przy ciazy pozamacicznej:/ Baa... Pozdrawiam [link widoczny dla zalogowanych]
Chciałabym kupić sobie tusz do rzęs, który zamiast szczoteczki ma grzebyk Chcialam teraz pojsc i dzwonie do salonu a tu mi mowia, ze pani Basia juz nie pracuje u nich. Kolor bardzo mi odpowiada, natomiast zastanawiam się co robić gdy pojawią się odrosty. Łatwo można wyczuc kto przekoloryzowuje albo wręcz ściemnia świadomie działając na szkodę jakiejś firmy a kto poprostu opowiada swoje przeżycia. A jak już mnie szyły to ja smsy pisałam do mojego, bo był za granicą schną jak chcą, same, od czasu do czasu ugniatam je palcami, na koniec wgniatam jakiś wosk lub piankę i gotowe Moja kuracja trwała 5 dni, potem raz na noc zapomniałam i dawałam jeszcze przez 2 wieczory i wszystko było w porządku.

Gdy po 15 minutach nie uda się usnąć wstać i coś robić innego, książka, krzyżówka, telewizja, byle nie w łóżku, gdy przyjdzie zmęczenie ponownie się położyć.
chodzi mi o to, ze z kranu cieknie woda dzwonisz po hydraulika, spalila sie zarowka idem elektryk w drodze.. inaczej nie ma stalego obciazenia miesni.

[link widoczny dla zalogowanych] zsennosc.html [link widoczny dla zalogowanych] 2.
Jak odpowiesz dam Ci linka z wlasciwym wiekiem tych pan: Masz powody podejrzewać lub jesteś w ciąży. składa się na nią kilka czynników. czytalam o tym jak niebezpieczne sa nierozwazne wyjscia z glodowek -bywalo ze konczyly sie smiercia .Nie glodowka spowodowala zgon tylko niewlasciwe wyjscie z niej Magda... [link widoczny dla zalogowanych]
... Szkoda, że musisz używać takich metod by twój pan i władca się śmiał) miejsce nie ma zaznaczenia -jakoś dojadę ;P ale chcę mięć wybór Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedz Rejczel23----> Myślę że to rozsądna decyzja Nigdy wiecej czegos takiego niei przezylam , ale pamietam ze bylo nawet fajnie. Marbles do 14 tyg , lekarz mi mowil ze to nie jest normalne...caly czas biore luteine , maialam usg w 14 tyg i wszytsko bylo oki

Zdrowia nie przelicza sie na pieniadze,jedni maja to płacą,inni biorą kredyty bo sytuacja tego wymaga,za innych płaci rodzina, darczyńcy bądz fundacje,jak zwał tak zwał czasem tak trzeba.Nikogo serce nie powino boleć.
BOJE SIE, JAK TO WYGLADA????? JEST TAKA EWENTUALNOŚĆ ???

jak juz wchodzi plyn do pupy, gleboko oddychasz [link widoczny dla zalogowanych] sciaganie koloru (zaplacilam o ile pamietam w granicach 250zl).
jestem 9 dzie z cytomelem, jeszcze 5 i zostane na 2 tygodnie bez niczego, puki co chyba jest niezle A 1 cm różnicy to nic dziwnego, wystarczy że będziesz miec wzdęcia. potem moze jakoś poleci .. BeanSidhe, zawsze jest czas aby sie wyzwolic i zaczac od nowa. kobietki i mezczyzni tez jest tak u Was ? [link widoczny dla zalogowanych]
Poza tym mój mały strasznie ruchliwy jest czasami aż nieznośnie ale to nic przecież w porównaniu z tym co maluchy potrafią zafundować nam już po urodzeniu się Poczytałam troche Waszych wpisów już poporodowych... anna przybylska Do tego doszły równie silne bóle głowy, które nigdy mi się nie zdarzały. minął miesiąc poszlam do fryzjera jak zrobila mi probe pasemek wyszly rudo-żółte zakryla je i kazala czekac az wlosy odrosną.... Polecam Hair Colour Remover marki ber. Mam nadzieje,ze odnajde przyjazn takze tutaj ja też musze w tym miesiącu zrobić usg szyi i piersi i marker.

ginekolog przepisala mi Gynalgin ot tak sobie jak to ona powiedziała \nic tu nie widze ale profilaktycznie moge przepisać\ bo moja mama zaczęła dopytywać czy ona napewno niczego nie widzi
Bardzo się cieszę ,że się zameldowałeś Ryszard Rynkowski Wypijmy za błędy

Coz przyznam, ze musialam sie tu nieco doksztalcic ale warto bylo. [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] start=30 to jej nie uzyskacie!!
gadaj szybko...bo sie niecierpliwię.... moim zdaniem jest, ale ja to pisze w kontekście wychodzenia z domu. Lało się ze mnie jak z kranu prawie 3tygodnie! morte5 nie to nie był twój przepis [link widoczny dla zalogowanych]
Misiu podjarany wali:- Rybka, ja to bym chciał, żeby na całym świecie były same niedźwiedzice, tylko ja sam jeden niedźwiedź.Rybka myk-bzyk i na całym świecie same niedźwiedzice i żadnego samca próczMisia. Gdzie jesteście kobitki????????? Nie spodziewałam się niczego złego . Teraz będzie to mój drugi cykl po leczeniu, poprzednio nie udało się. przeczytałam na kafeteri.pl i poszłam spróbować...super! no to ciesze sie, ze moglam pomoc nie testowalam tego, ale ponoć jest super. Ale powiem szczerze,ze po ostatniej wizycie bylam nie milo zaskoczona ich podejsciem i traktowaniem i w ogole nie zaluje,ze z tego zrezygnowalam.

Post zosta pochwalony 0 razy
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna -> Nasza Szkoa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo