Dzień 3 rozpoczęty.

PostWys³any: Pi± 15:59, 21 Mar 2014

Bywa ze dretwieje jeden palec i staje się on zimny ..to napewno brak krażenia ,,zaczyna sie to takim szczypaniem jakby oparzeniem w goracej wodzie . [link widoczny dla zalogowanych] Tarczyca to bardzo ważny organ, bez względu na to jak duży u jednych i jak mały u innych. Leon imieniny obchodzi:

JUZ DWA LATA SIE U NIEJ SCINAM I FARBUJE I ZAWSZE JESTEM ZADOWOLONA (ZA KAZDYM RAZEM MAM INNA FRYZURE)!!!! [link widoczny dla zalogowanych] Nie liczcie ze kamien Wam sie przstanie osadzac.

Ogolnie dosc bezbarwna byla. Poradźcie mi która z tych pozycji jest najlepsza, czytam topik zapaliłam się do walki o zdrowie, ale chciałabym też coś nieco się dowiedzieć więcej , tym bardziej, że z tymi nazwiskami się tutaj spotkałam . Ojej... Gdzie do Irlandii sie wybierasz..? Czy ktos moglby mi w tym pomoc. [link widoczny dla zalogowanych]
dowiedziałam sie po porodzie o chorobie córki to był szok. [link widoczny dla zalogowanych] stanik sportowy, nie muszę niczego więcej wymyślać. próbuj dziewczyno cos z tym zrobic, szkoda Twojego zycia Sex dla nas to nie tylko posuwanie...uwielbiamy się pieścić...no i oral to super sprawa, mój mężuś jest w nim mistrzem. spróbujcie sami tak kucnąc aby dotkąć broda kolan... wiec myślę ze możesz spróbwac.
JA rodzę w sierpniu na parkowej.Zadałam pytanie dr Sobolewskiemu czy zdarzają sie przypadki, że odsyłają pacjentki do innych szpitali z powodu braku miejsc.
Wyleczyłem go pół roku temu ale ze względu na to, że był bardzo nasilony - teraz mam całą twarz w bliznach.