Drętwieje i boli zwłaszcza w nocy.

PostWys³any: Nie 8:57, 23 Mar 2014

Słyszałem też, że pływanie pomaga. [link widoczny dla zalogowanych] Nie należy wykonywać lewatywy częściej niż co 3 tygodnie.
w sumie dla jednej tabletki...??
Niestety w szpitalu przez 3 dni nic nie jadłam a teraz?

Dotychczas myślałam, że te nazwy znaczą to samo. [link widoczny dla zalogowanych] No i się zaczęło.

Próbuję ułożyć prawidłowy jadłospis i proszę o pomoc. Ale generalnie zabiegi okazały się skuteczne. Hmmm.... ciao.jestem z pavii.trzy lata.nie zle tu ale w polsce najlepiej. specjalnych roznic w zachowaniu i stopni \ruchliwosci\ ale w tuszy [link widoczny dla zalogowanych]
My sweet lord A CO DO MIEJSC NA ZAMENHOFA ROZMAWIALAM ZE ZNAJOMA POLOZNA, KTORA TAM PRACUJE I MOWILA ZE LIPCOWY WZROST CEN TROCHE ODSTRASZYL I JEST DOSC SPOKOJNIE. tzn. Wniosek? Dore było to że przekonałam sympatycznego nawet ordynatora do położenia mi synka na brzuchu i mozliwosci nakarmienia tuż po urodzeniu . zwykla szara myszka, wystarczy Na Wspolnej ogladac. doktor powiedzial, ze zrobi 0,7 a pozniej dostrzyknie, a;e w koncu zrobil caly 1ml bo stwierdzil, ze nie bedzie za duzo/ Zdjecia przesle, ale za tydzien w piatek, poniewaz mieszkam w Anglii, a teraz jestem na urlopie.
Hej,
Pozdrawiam 3maj siÄ™ i napisz o poprawie
To pewnie tylko odczucia, ale na poczatek dobre i to.