Do kogo jesli tak warto jest siÄ™ tam zapisac.

PostWysłany: Wto 7:59, 25 Mar 2014

Wczoraj mialam pobiegac, ale sily zabraklo i skonczylo sie na spacerku. [link widoczny dla zalogowanych] Od poczatku on dba o mnie i robi wszystko aby mi dogodzic. ile by to zajeło ??
4.
czytam bardzo uwaĹĽnie, natomiast ty Ĺşle piszesz.
Witam wszystkich.

tel: [link widoczny dla zalogowanych] *dermatolog radzila zeby zciac wlosy lub same koncowki.

Niech zamieszczają sobie moją wypowiedź, ale niech nie podają mojego adresu e-mail ... Zobaczymy jaka bedzie odpowiedz. pozdrawiam wołowina i jarzyny, jedz tyle wołowiny, jarzyn ile potrzebuje organizm aby zaspokoić głód. ze co? [link widoczny dla zalogowanych]
Bejbi, podpisuję się pod twoimi słowami ręcami, nogami i czym tam jeszcze się da. fressiah jeśli masz jeszcze ochote na spotkanie w trójeczke to pisz [link widoczny dla zalogowanych]. Od tygodnia pobolewa mnie brzuch tak jak na miesiączkę, mam lekko nabrzmiałe piersi. Tez zaczelo sie od rozmow, maili, telefonow z zyczeniami swiatecznymi. Połomski Wyczytalam w necie, ze podobno jest laser neodymowo-yagowy i ze on jest najlepszy na fotoodmladzanie. Słowem nie stoi w miejscu.
popatrzcie ile osĂłb sie ukrywa jeszcze a ile lesbijek?
podkresli opalenizne i czarne włosy, rozswietli twarz - jaki krój - mysle cos takiego http://www.allegro.pl/item92554220_idealna_su knia_od_victoria_s_secret.html
Jednym słowem rzygac mi sie chce.