Gim im Gen Józefa Wybickiego - witaj! Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości.
C&C Music Factory

PostWysłany: Pon 6:19, 24 Mar 2014

Dołączył: 24 Sty 2014

Skąd: Finland

WLasnie wczoraj powiekszalam usta Restylanem , wiec jestem w tmacie, Mieszkam w USa , kosztuje to tutaj 600$ za 1cc. [link widoczny dla zalogowanych] jeśli mam już wypowiedzieć moje zdanie > nie znoszę prezerwatyw!
czyli nie jest tak zle jakos na pewno przelece z prowiantem dziekuj za odp.

Ja po poprzedniej przygodzie miałam teraz aż do usg stres potworny i pomagałam sobie homeopatycznym środkiem na nerwy, co mi bardzo pomagało. [link widoczny dla zalogowanych] >łorany ale macie problemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1>

Ja zawsze też tak mam że po okresie mi objawy przechodzą ale to tylko złudzenie bo niestety po kilku dniach znowu powracają... Moja koleżanka jest szczupła i ma potężne piersi, to chyba sprawa genów i budowy... Zaczynam nowe życie dla siebie To ja często jestem zmuszona kierować kobiety na terapię z racji wykonywanego zawodu a teraz sama mam się znaleźć wśród tych kobiet? ! [link widoczny dla zalogowanych]
I tak z każdym.. Tyle,że właśnie w środę na noc,kazał wziąć poraz pierwszy POŁOWĘ i rano nie brać. dzięki...!! 6 mc. Ja mogę zapłacić nawet te 300 zł więcej, ale dobrze by było, żeby ktoś zrobił porządek z niektórymi położnymi, wtedy człowiek będzie pewny, że będzie dobrze obsłużony, a nie zestresowany na jaką zmianę pielęgniarek i położnych trafi. Poza nia jest jeszcze jedna Polka, ale ta omijam szerokim lukiem, bo jest strasznie falszywa...Wiesz, typ zawsze usmiechnietej dziewczyny, co Ci w oczy dobrze patrzy, a ledwo sie obrocisz i juz Cie policzki pieka.Co za wstretna pchla walnęłam się na pseudonimie...
Jestem po 5 laserach (laser KTP, IPL i ARGON) nie widze praktcyznie jakiekokolwiek efektu, jakiekokolwiek mojego dzialania.
Zapisane informacje są omawiane podczas spotkań.

Wyświetl posty z ostatnich: