Bardzo dziękuję !

PostWys³any: Czw 16:22, 20 Mar 2014

Teraz jest już ok, czuje że mam jeszcze rane w dziąśle, troche boli ale da się wytrzymać. [link widoczny dla zalogowanych] wlasciwie chcialam przedstawic moj problem, otoz dzisiaj spotkalam w moim pokoju dwa, nawet nie takie duze pajaki, ktorych sie niezwlocznie pozbylam (odkurzaczem - moja jedyna bron wobec tych okropienstw), wczesniej byly jeszcze trzy, tez zniwelowalam (w tym dwa za oknem), ale co mnie niepokoi najbardziej, to to, ze przy oknie mam tez pelno malenkich muszek, zdaje sie, ze owocowek. Zazdrośc przez prawie wszystkie kobity przechodzi Wiadomo, że nikt ideałem nie jest, a to że coś sobie ktoś poprawi to już jego sprawa.
Każda postac ma w sobie coś bez czego nie wyobrazamy sobie dalej Hogwartu...i serii o malym czarodzieju...ciekawe co zrobi Harry jak jego rodzinka nie bedzie juz chciala zeby tam mieszkal..jesli przezyje oczywoscie...
jak będzie coś wiadomo to napisz szybciutko........trzymam kciuki żeby sie udało!!!!!!!a ile kosztuje taka operacja???????
A następnie jeszcze troszkę wosku wgnieść we włoski i gotowe myśle, że to powinno pomóc Twoim włoskom pozdrawiam!
Fotpgrafowie mówili ze zretuszowali jej ciało tzn zmienili rysy twarzy chyba nosa brody i czegos tam jeszcze.

Pozdrawiam obecne i przyszłe mamuśki czytające forum. [link widoczny dla zalogowanych] Chłopcy poszli spać a M z Paulą na rekonesans

Malwina_Toruń dzięki wypróbuję ten Sedomix, bo wyczytałam ,że jest bez recepty ale skoro 2 tabletki Bellergotu nie pomagają to nie wiem czy coś słabszego pomoże..ale na pewno kupię. Nie wiem jeszcze. Stosowałam już szampony z następujących firm: niekoniecznie,wyrabia miesnie,ale tluszczyk słabo spala,raczej marny efekt,mi najbardziej pomagaja na zgrabny brzuszek 8min abs ...Chciałabym żeby ten topic pomógł choć jednej z nas całkowicie się z tego wyrwać [link widoczny dla zalogowanych]
Trochę się boję... Jak ja się boję hej ja sie wlasnie wybieram do rzymu w najblizszym czasie chcialem sie dowiedziec ile trzeba zarabiac zeby dac rade cos odlozyc. Sumienie nie powstrzymuje Nas przed popełnianiem błędów, lecz nie pozwala cieszyć się nimi Zazdroszczę WAM, wszystkim normalnym kobietom tego, że poruszacie Ważny dla Was temat. Ukraina - 146 pkt. Z firmy schwarzkopf mialam kiedys pare saszetek maski do wlosow z linii profesjonalnej, dostepnej tylko w salonach - bonacure i byla super!
When friends asked the Scotts if they fancied Florida again this year, Michael decided he would have to slim down first.
Ogólnie fajna sprawa ale żeczywiście trzeba to robić świadomie i dobrze się do tego przedsięwzięcia przygotować.